jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۵۵۶۶۶   ۱۳ دی ۱۳۹۳  |  ۲۳:۲۸

رییس سازمان زندان ها خبر داد:

۷ هزار زندانی دیه

رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: هم اکنون ۷ هزار نفر به خاطر ناتوانی در پرداخت دیه در زندان های کشور به سر می برند.

۷ هزار زندانی دیه

علی اصغر جهانگیر گفت: هم اکنون 25 درصد زندانیان کشور با قرار صادره در زندان و به عبارت دیگر بلاتکلیف هستند که هزینه دوچندانی را بر دوش سازمان زندانها و کشور تحمیل می کند از این رو در بخش قرارهای صادره باید توجه شود که افراد نباید بی جهت تحت قرار در زندان بمانند.

رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور از راه اندازی معاونت پیشگیری از وقوع جرم در قوه قضائیه خبر داد.(واحد مرکزی خبر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها