«احسان ژاپنی» و نوچه‌هایش دستگیر شدند

عملیات پلیس برای دستگیری اراذل و اوباش شهرک پرواز

«نادر چینی» دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان قدس غرب استان تهران از دستگیری شروری معروف به «نادر چینی» که در داخل شهر اقدام به زورگیری می‌کرد، خبر داد.
کد خبر: ۷۵۰۲۱۵
«نادر چینی» دستگیر شد

سرهنگ حجت الله کرمی زند، فرمانده انتظامی شهرستان قدس غرب استان تهران گفت: فردی شرور معروف به «نادر چینی» با اقدامات شرارت آمیز و ایجاد درگیری که در یکی از محله‌های شهرستان قدس، موجب سلب آسایش شده بود توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: بر اساس دستور مقام قضایی تحقیقات پیرامون اقدامات این متهم آغاز شد و تیم‌های عملیاتی این یگان ضمن تحقیقات و بررسی‌های شبانه روزی دریافتند که این متهم یکی از اراذل و اوباش سابقه دار محدوده مذکور است که مدتی نیز به جرم شرارت در زندان به سر برده است.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس غرب استان تهران گفت: با مشخص شدن این امر و شناسایی محل اختفای متهم، تیمی از ماموران این یگان برای دستگیری متهم وارد عمل شدند و پس از هماهنگی‌های انجام شده طی یک عملیات ضربتی این متهم که در مخفیگاهش مخفی شده بود را بازداشت کردند.

سرهنگ کرمی زند افزود: در بررسی سوابق این فرد مشخص شد متهم دارای سوابق اخلال در نظم عمومی و مشارکت در نزاع و سرقت به عنف و تهدید با سلاح می‌باشد.(باشگاه خبرنگاران)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
نادر
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۶
۰
۰
متاسفم كه بعدازمدت كوتاهی آزادشده وروز از نوروزی ازنو متاسفم!!!!!
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۷
۰
۰
دوباره میره زندان برمی گرده روز از نو روزی از نو

نیازمندی ها