jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۹۵۷۶   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

سلام دوستان خوب من! یک روز زیبای دیگر را شروع می‌کنیم همراه با یک نقاشی زیبای دیگر. بچه‌های خوبم صبح‌ها که از خواب برمی‌خیزید، چقدر از بوی نان تازه لذت می‌برید؟

می‌دانید نان چه مزایایی برای بدن دارد؟

نان یکی از مواد غذایی است که از گذشته تاکنون در بین تمام خانواده‌ها بسیار مصرف دارد و همه برای نان ارزش زیادی قائل می‌شوند.بچه‌ها تا به حال توجه کرده‌اید چند نوع نان وجود دارد؟ مثل نان بربری، نان سنگک، نان لواش و... آیا می‌توانید زندگی بدون ‌نان‌ را تصور کنید؟ زندگی ما بدون نان شاید ممکن نباشد، یکی از مهم‌ترین بخش غذای ما ایرانی‌ها یا بهتر بگویم سفره‌های ما نان است که هر روز بر سر سفره‌هایمان می‌آوریم و تمام انرژی مورد نیاز بدن ما را همین نان تامین می‌کند.از این رو نان برای بدن ما خیلی مفید است و من توصیه می‌کنم هر روز از نان‌های تازه و سالم استفاده کنید و در مصرف آن اسراف نکنید.

حالا در این بخش از آموزش نقاشی می‌خواهم طرز کشیدن یک نان خوشمزه را یادتان بدهم. به جدول آموزش نگاه و طبق نمونه تمرین کنید و سپس یک سفره صبحانه خوشمزه بکشید و رنگ‌آمیزی کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر