jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۶۷۷۸   ۱۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۵

جام جم ورزشی: شکست آرسنال مقابل استوک سیتی توپچی های لندن را هر چه بیشتر از کورس قهرمانی دور کرد.

غمگین ترین آرسن ونگر تاریخ+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، آرسنال سال گذشته در همین روزها مدعی پیشتاز لیگ برتر و یکی از شانس های اصلی قهرمانی بود اما اکنون و در شرایطی که 15 هفته از لیگ برتر این فصل سپری شده در رده ششم جدول رده بندی به سر می برد. آرسنال با این رویه حتی شانس تصاحب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده را هم نخواهد داشت چه برسد به قهرمانی. شکست روز گذشته این تیم مقابل استوک سیتی بیش از پیش آرسنال را از کورس قهرمانی دور کرد. واضح است که توپچی های لندن در این فصل قدرت رقابت با تیم های قدرتمند و آماده ای مثل منچسترسیتی و یا چلسی را ندارند و علاوه بر آن ساوتهمپتون نیز بسیار آماده تر از آرسنال به نظر می رسد.

پس از شکست آرسنال، آرسن ونگر سرمربی این تیم غمگین تر از هر فرد دیگری به نظر می رسید. ونگر که از سال 97 هدایت این تیم را در دسترس دارد در آستانه جدایی از آرسنال است. این یکی از غمگین ترین ونگرهای تاریخ است، ونگری که پس از شکست مقابل استوک سیتی اینچنین غمگین است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها