jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۶۷۷۸   ۱۶ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۵

جام جم ورزشی: شکست آرسنال مقابل استوک سیتی توپچی های لندن را هر چه بیشتر از کورس قهرمانی دور کرد.

غمگین ترین آرسن ونگر تاریخ+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، آرسنال سال گذشته در همین روزها مدعی پیشتاز لیگ برتر و یکی از شانس های اصلی قهرمانی بود اما اکنون و در شرایطی که 15 هفته از لیگ برتر این فصل سپری شده در رده ششم جدول رده بندی به سر می برد. آرسنال با این رویه حتی شانس تصاحب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده را هم نخواهد داشت چه برسد به قهرمانی. شکست روز گذشته این تیم مقابل استوک سیتی بیش از پیش آرسنال را از کورس قهرمانی دور کرد. واضح است که توپچی های لندن در این فصل قدرت رقابت با تیم های قدرتمند و آماده ای مثل منچسترسیتی و یا چلسی را ندارند و علاوه بر آن ساوتهمپتون نیز بسیار آماده تر از آرسنال به نظر می رسد.

پس از شکست آرسنال، آرسن ونگر سرمربی این تیم غمگین تر از هر فرد دیگری به نظر می رسید. ونگر که از سال 97 هدایت این تیم را در دسترس دارد در آستانه جدایی از آرسنال است. این یکی از غمگین ترین ونگرهای تاریخ است، ونگری که پس از شکست مقابل استوک سیتی اینچنین غمگین است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر