jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۴۶۱۸۷   ۱۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

پاییز امسال تا به اینجا یکی از پربارش‌ترین پاییزها در شمال کشورمان بوده و تقریبا بیشتر روزهای هفته در این مناطق سرسبز شاهد بارش بوده‌ایم. این بارش‌ها امروز دوباره آغاز می‌شود.

دیروز: در بیشتر مناطق کشور از بارش و ناپایداری خبری نبود، اما در شمال غرب شاهد ابرناکی و بارش‌های پراکنده بودیم.

امروز: پیش‌بینی می‌شود با گذر موج ناپایداری کوتاه، علاوه بر شمال غرب در سواحل زیبای دریای خزر هم بارش باران آغاز شود. امروز همچنین دریای خزر مواج خواهد بود.

آینده‌نگری: فردا بارش‌ها علاوه بر سواحل دریای خزر مناطقی از شمال شرق میهن را هم فرا می‌گیرد، اما در بیشتر روزهای این هفته در دیگر مناطق کشور از بارش خبری نیست، گرچه از اواخر هفته شرایط برای بارش‌های گسترده‌تر فراهم می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر