jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۵۹۶۹   ۱۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۹

بازیگر سریال «اتاق عمل» مطرح کرد: اکثریت بازیگران طنز مدیون مهران مدیری هستند و از طریق این کارگردان معروف شده‌اند.

ما بازیگران طنز مدیون «مدیری» هستیم

سپند امیر سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: سریال‌هایی که مدیری می سازد به صورت گروهی و تیمی است و نقش پررنگ و کمرنگ در آن مطرح نیست و همه در کنار هم کار را پیش می برند.

وی در ادامه گفت: اکثریت ما بازیگران عرصه طنز به گونه‌ای مدیون مهران مدیری هستیم طوری که یا در کارهای این کارگردان معروف شدیم یا او پله‌ای برای ترقی ما فراهم کرده است.

وی در ادامه افزود: من در اتاق عمل نقش مسئول پذیرش بیمارستان را دارم و در حال حاضر دو جلسه از فعالیتم می گذرد.

امیر سلیمانی در خصوص پروژه قهوه تلخ گفت: مسئولیت نا تمام ماندن سریال قهوه تلخ بر عهده مدیری نیست. سکانس‌های پایانی این سریال مهم ضبط شد اما پخش نشد. اما این اتفاق در سالهای اخیر عجیب و غریب نیست و خیلی پیش آمده و این موضوع تقصیر مهران مدیری نبوده است.

وی هم چنین اظهار داشت: وقتی یک اثر خاکستری ساخته می شود خیلی سخت است که گویش‌ها و لهجه‌ها به گونه‌ای باشد که به هیچ قومیتی برنخورد. تمام شخصیت‌های آن باید بی لهجه و تهرانی باشند.

امیر سلیمانی عنوان کرد: من در همکاری با تمام کسانی که احساس می کنم برای موفقیت من کمکی کرده‌اند، هیچ گاه مبلغ قرارداد برایم مهم نبوده و در مورد سریال مدیری هم همینطور است.

وی در پایان گفت: متأسفم که تا بحال تجربه همکاری با رضا عطاران را نداشته‌ام؛ انشاالله اگر فرصتی برایم پیش بیاید دوست دارم و حتما با وی همکاری خواهم کرد. (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر