jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۶۲۸۸   ۱۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۷

هیجان انگیزترین دیدار این هفته فوتبال اروپا

پیروزی «تقلبی »! +[مجموعه عکس]

جام جم ورزشی: هیچ کدام از گل های چلسی نادرست نبود اما هواداران خشمگین لیورپول بابت شکست روز گذشته تیمشان می گویند که پیروزی چلسی «تقلبی» بوده است!

پیروزی «تقلبی »! +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، لیورپول در آنفیلد، ورزشگاه خانگی‌اش به استقبال چلسی رفت. در این مصاف بعد از آنکه تیم میزبان با گل دقیقه 9 امره سان از شاگردان خوزه مورینیو جلو افتاد، میهمان لندنی موفق شد به بازی بازگردد و حتی باخت را با برد عوض کند.

کی‌هیل دقیقه 15 گل مساوی را زد و بعد دقیقه 67 دیگو کاستا گل برتری را زد. البته از آنجایی که در این دیدار و در دقایق پایانی یک پنالتی مسلم برای لیورپول گرفته نشد لیورپولی ها می گویند چلسی لایق پیروزی در این دیدار نبود.

به هر حال تصاویری از هیجان انگیزترین دیدار این هفته فوتبال اروپا را می بینیم:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر