jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۲۹۳۹   ۰۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۲

تصمیم گیری عجیب درباره تیم ملی فوتبال بانوان

گزینه آلمانی وتو شد، گزینه ایتالیایی می آید

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای شناختن سرمربی جدید خود هنوز در بلاتکلیفی به سر می برد.

گزینه آلمانی وتو شد، گزینه ایتالیایی می آید

به گزارش جام جم ورزشی ، تا همین چند روز پیش بحث بر سر این بود که قرار است یک مربی آلمانی و مطرح مربی گری تیم ملی بانوان ایران را در دست بگیرد اما آن گزینه وتو شد و حالا صحبت از یک مربی ایتالیایی است. علی کفاشیان ، فریده شجاعی را مامور کرده تا در اینباره اطلاعات جمع آوری کند اما مطمئن باشید که این یکی نیز وتو خواهد شد چرا که رئیس فدراسیون فوتبال ایران تاکید دارد که سرمربی ایرانی حتما باید ایرانی باشد! حال با توجه به این موضوع بسیار جای تعجب است که چرا وقت این فدراسیون با بررسی کارنامه های مربیان خارجی تلف می شود. وقتی اول و آخرش قرار است یک مربی ایرانی سرمربی بانوان شود گزینه های خارجی چه محلی از اعراب دارد؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها