jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۲۸۵۵۶   ۲۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۶

انتقال مواد مخدر از جنوب ایران به تهران

«ماجد» دستگیر شد

«ماجد» یکی از عناصر فعال قاچاق مواد مخدر در جنوب کشور زمانی که قصد ورود یک محموله مواد مخدر به تهران را داشت توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

«ماجد» دستگیر شد

ساعت 2 بامداد شب گذشته ماموران اداره اطلاعات و عملیات یگان پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پی کسب خبر واصله مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر توسط فردی به نام «ماجد» که از عناصر فعال قاچاق مواد مخدر در جنوب کشور است مراتب در دستور کار این پایگاه قرار گرفت.

پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مشخص گردید که نامبرده قصد حمل محموله به تهران را با یک دستگاه کامیونت «ایسوزو» دارد که اکیپ عملیاتی این پایگاه با انجام اقدامات معمول و کنترل محورهای مواصلاتی ورودی به تهران موفق به توقف خودروی مورد نظر در آدرس اتوبان آزادگان، ابتدای اتوبان بسیج شدند که پس از انتقال خودروی فوق به مقر موفق به کشف ۵۷کیلو و ۹۰۰گرم تریاک و ۲۵کیلو و ۶۰۰گرم حشیش با لفافه شدند.

سرهنگ محمد بخشنده، سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: خودرو به پارکینگ منتقل و متهم به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل شد که پس از تحقیقات مقدماتی و انجام بازجویی‌های ویژه پلیسی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر