جام جم ورزشی: در روزی که سوشا مکانی غایب تمرین پرسپولیس بود، محسن بنگر در دقایق پایانی تمرین احساس درد کرد و به تمرین ادامه نداد.
کد خبر: ۷۲۷۴۳۶

اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت این تیم از اردوی جزیره کیش امروز از ساعت 15 در مجموعه ورشی درفشی‌فر برگزار شد. جزییات تمرین امروز سرخ پوشان به شرح زیر است:

*در مدتی که پرسپولیسی‌ها در اردوی کیش حضور داشتند چمن ورزشگاه درفشی‌فر کوتاه شده تا بازیکنان این تیم در شرایط بهتری تمرین کنند. همچنین مقابل دروازه‌ها که کمی از نظر کیفیت چمن مطلوب نبود در این مدت ترمیم شده و مقابل دروازه هم زمین سبز رنگی را شاهد بودیم.

*محسن بنگر امروز اولین بازیکنی که بود خودش را به محل تمرین پرسپولیس رساند.

*یک خواننده زیرزمینی که امروز به محل تمرین پرسپولیسی‌ها آمده بود همراه با خود یک ساک ورزشی داشت و گویا قصد داشت با تیم پرسپولیس تمرین کند. به نظر می‌رسید که اجازه تمرین به وی داده نشد.

*این خواننده زیرزمینی که شماره 8 پرسپولیس را بر تن کرده بود امروز روی نیمکت سرخ‌پوشان نشست و تمرین این تیم را از کنار زمین تماشا کرد.

*تعدادی از بازیکنان پرسپولیس قبل از شروع رسمی تمرین به صورت اختصاصی به تمرین پرداختند.

*محسن خلیلی، سوشا مکانی و مایکل اومانیا دو غایب امروز پرسپولیسی‌ها بودند.

*حمیدرضا علی‌عسگری بازیکن مصدوم تیم پرسپولیس امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شد و زیر نظر کادر پزشکی قرار گرفت.

*حدود بیست هوادار امروز تمرین پرسپولیس را از نزدیک تماشا کردند.

*تمرین سرخ‌پوشان به مدت 10 دقیقه با دویدن دور زمین آغاز شد، سپس بازیکنان این تیم پاس‌های کوتاه را تمرین کردند و تمرین بعدی سرخ‌پوشان شامل پاس‌های تک‌ضرب و حمله به دروازه بود که این بخش را کادر فنی به دقت زیر نظر داشت و از بازیکنان می‌خواستند که با پاس‌های تک‌ضرب توپ را به سمت دروازه ببرند و در نهایت هم بازیکنان باید با یک ضرب توپ را تبدیل به گل می‌کردند. در این تمرین حمید درخشان و حسین عبدی نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می‌کردند و از آنها می‌خواستند که سربالا وسریع تصمیم‌گیری کنند.

*امروز دوربینی از صدا و سیما در تمرین حاضر شده بود که البته پس از دقایقی تصویربرداری به آنها گفته شد باید برای گرفتن تصویر از باشگاه مجوز بگیرند.

*در این چند روز شایعاتی مبنی بر اعتراض‌هایی برای بازی پرسپولیس و رئال مادرید شنیده می‌شد و به همین دلیل پلیس در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر بود تا از رخ دادن اتفاقات احتمالی جلوگیری کند.

*در حالی که حدود 45دقیقه از تمرین پرسپولیس گذشته بود محسن بنگر مدافع سرخ‌پوشان از ناحیه زانو احساس درد کرد و کادر پزشکی پرسپولیس بالای سر این بازیکن حاضر شدند پس از دقایقی هم این بازیکن لباسش را عوض کرد و با لباس شخصی روی نیمکت پرسپولیس نشست.

*فوتبال درون‌تیمی در زمین کوچک دیگر تمرین امروز پرسپولیسی‌ها بود که در آن بازیکنان این تیم به دو گروه نارنجی و سبز فسفری تقسیم شدند و زیر نظر درخشان و عبدی به بازی پرداختند. در این تمرین محور اصلی سرخپوشان حمله به دروازه حریف بود.

*استقبال اصحاب رسانه امروز از تمرین پرسپولیس بیشتر از روزهای گذشته بود.

*پرسپولیسی‌ها امروز با پیراهن‌های برند ایتالیایی که اسپانسر تهیه پوشاک این تیم است تمرین کردند و دیگر خبری از پیراهن‌هایی که شبیه تیم ملی اسپانیا بود در تمرین نبود.

*فرزند هادی نوروزی در اواخر تمرین امروز پرسپولیس با لباس و کیف مدرسه به محل تمرین پرسپولیس آمد و منتظر پدرش ماند تا تمرین امروز این تیم تمام شود.

به گزارش فارس، پرسپولیس روز پنجشنبه در مرحله یک شانزدهم جام حذفی به مصاف تیم «کارگر بنه گز بوشهر» خواهد رفت.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها