حامد بهداد را همه می‌شناسند؛ بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون که نوع بازی‌اش در سینما باعث شده خیلی‌ها مخاطب فیلم‌هایی باشند که او در آنها بازی کرده و می‌کند.
کد خبر: ۷۲۶۵۸۴

بهداد که پیشتر در سریال‌هایی چون «سایه آفتاب» و «یک مشت پر عقاب» به هنرنمایی پرداخته بتازگی در مصاحبه‌ای با ماهنامه فیلم در جواب این سوال که «بعد از چهل سالگی افق پیش رویتان را چگونه می‌بینید» گفته: کسی از من پرسید که چهل سالگی چگونه است، گفتم تا قبل از این سن جهان به من می‌بخشد، اما از چهل سالگی من باید به جهان ببخشم. خداوند را شکر می‌کنم که با قریبیان‌ها، پورعرب‌ها، مهرجویی‌ها و دیگر بزرگان کشور افتخار همکاری، گفت‌وگو و دوستی دارم و باید این تجربه‌ها را به دیگران منتقل کنم. از این به بعد وظیفه دارم در گسترش این جهان شریک باشم و با عشق به سینما، داشته‌های خود را هرچند اندک به نسل بعدی منتقل کنم.

او درباره حواشی‌ای که گهگاه با آن روبه‌رو می‌شود نیز گفته است: قبول دارم که در سال‌های اخیر کمی دچار حاشیه شده‌ام که البته برخی جریان‌ها به آن دامن می‌زنند. بخصوص وقتی یک سایت سینمایی، جنجالی پیرامون مراسم تشییع جنازه استاد سمندریان ایجاد کرد، نمی‌دانم به سفارش چه کسی، اما طبیعی است که این موج خبری در نوع نگاه طرفداران تاثیر داشته باشد. موجی که به شبکه‌های اجتماعی و انواع سایت‌ها و وبلاگ‌ها هم سرایت کرد. در طول این مدت که به‌عنوان بازیگر در سینما فعالیت داشته‌ام، هیچ وقت سعی نکردم روی نجابت و اخلاق پا بگذارم. در خانواده و در جامعه‌ای اخلاقی بزرگ شدم و اخلاق و مذهب و سنت برایم اهمیت دارد، اما چون شغلم سینماست گاهی ناگزیر به بعضی جریان‌ها و هیجان‌ها دامن می‌زنم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها