jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۶۵۸۴   ۱۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

حامد بهداد را همه می‌شناسند؛ بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون که نوع بازی‌اش در سینما باعث شده خیلی‌ها مخاطب فیلم‌هایی باشند که او در آنها بازی کرده و می‌کند.

بهداد که پیشتر در سریال‌هایی چون «سایه آفتاب» و «یک مشت پر عقاب» به هنرنمایی پرداخته بتازگی در مصاحبه‌ای با ماهنامه فیلم در جواب این سوال که «بعد از چهل سالگی افق پیش رویتان را چگونه می‌بینید» گفته: کسی از من پرسید که چهل سالگی چگونه است، گفتم تا قبل از این سن جهان به من می‌بخشد، اما از چهل سالگی من باید به جهان ببخشم. خداوند را شکر می‌کنم که با قریبیان‌ها، پورعرب‌ها، مهرجویی‌ها و دیگر بزرگان کشور افتخار همکاری، گفت‌وگو و دوستی دارم و باید این تجربه‌ها را به دیگران منتقل کنم. از این به بعد وظیفه دارم در گسترش این جهان شریک باشم و با عشق به سینما، داشته‌های خود را هرچند اندک به نسل بعدی منتقل کنم.

او درباره حواشی‌ای که گهگاه با آن روبه‌رو می‌شود نیز گفته است: قبول دارم که در سال‌های اخیر کمی دچار حاشیه شده‌ام که البته برخی جریان‌ها به آن دامن می‌زنند. بخصوص وقتی یک سایت سینمایی، جنجالی پیرامون مراسم تشییع جنازه استاد سمندریان ایجاد کرد، نمی‌دانم به سفارش چه کسی، اما طبیعی است که این موج خبری در نوع نگاه طرفداران تاثیر داشته باشد. موجی که به شبکه‌های اجتماعی و انواع سایت‌ها و وبلاگ‌ها هم سرایت کرد. در طول این مدت که به‌عنوان بازیگر در سینما فعالیت داشته‌ام، هیچ وقت سعی نکردم روی نجابت و اخلاق پا بگذارم. در خانواده و در جامعه‌ای اخلاقی بزرگ شدم و اخلاق و مذهب و سنت برایم اهمیت دارد، اما چون شغلم سینماست گاهی ناگزیر به بعضی جریان‌ها و هیجان‌ها دامن می‌زنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر