jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۹۳۴   ۱۱ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۸

جام جم ورزشی: امیر مهدی زاده برای اینکه مدال طلای وزن فینال کاراته اینچئون را به دست آورد حریف کره ای خود را باید شکست می داد که این کار را هم کرد.

حریف مهدی زاده چرا به شدت گریست؟!

به گزارش جام جم ورزشی ، حریف کره ای مهدی زاده اما پس از باخت به شدت گریست. البته از دست دادن مدال طلا برای هر ورزشکاری به شدت ناراحت کننده است اما گریه های این کره ای خیلی عجیب بود! هر کدام از ورزشکاران کره ای که در رقابت های اینچئون مدال طلا بگیرند از رفتن به سربازی معاف می شوند و گریه این ورزشکار کره ای هم به همین دلیل بود. او پس از شکست خوب می دانست که به زودی باید برای سربازی رفتن آماده شود!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر