jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۲۳۹۱۱   ۱۱ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۶

بازی های آسیایی اینچئون

مظاهری به مدال نقره رسید

جام جم ورزشی: نماینده وزن 91-کیلوگرم تیم ملی بوکس در فینال بازی‌های آسیایی با شکست مقابل قزاقستان مدال نقره را از آن خود کرد.

مظاهری به مدال نقره رسید

چهاردهمین روز از هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون در حالی پیگیری می‌شود که علی مظاهری نماینده وزن 91- کیلوگرم و کاپیتان تیم ملی بوکس با شکست حریفان خود به فینال بازی‌های آسیایی اینچئون راه یافت و امروز(جمعه) به مصاف نماینده قزاقستان رفت و با شکست مقابل حریف خود مدال نقره را از آن خود کرد.

علی مظاهری کاپیتان تیم ملی بوکس سابقه حضور در دو دوره بازی‌های آسیایی را در کارنامه دارد. وی مدال طلای بازی‌های آسیایی 2006 دوحه و برنز بازی‌های آسیایی 2010 گوانگجو را در کارنامه دارد. مظاهری یک مدال طلا و یک مدال برنز قهرمانی آسیا را نیز در کارنامه دارد.

تیم ملی بوکس ایران با ترکیب شش بوکسور در بازی های آسیایی اینچئون شرکت کرد که در نخستین روز از مسابقات بوکس فروتن گل آرا با شکست مقابل حریف خود از گردونه رقابت‌ها حذف شد و امین قاسمی پور و سجاد محرابی نیز در ادامه رقابت‌ها با شکست مقابل حریفان خود حذف شدند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر