jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۱۰۳۲۰   ۰۵ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۳

فرمانده انتظامی شهرستان «لامرد» استان فارس از دستگیری سارق طلاجات به ارزش 900 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

پسر از پدر دزدی کرد

سرهنگ اکبر زلفی گفت: درپی تماس تلفنی با مرکز 110مبنی بر وقوع یک فقره سرقت منزل در یکی از روستاهای شهرستان، بلافاصله اکیپی از ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: شخصی با مراجعه به ماموران مدعی شد که سارق یا سارقان وارد منزل وی شده و اقدام به سرقت مقداری طلاجات به ارزش تقریبی 900 میلیون ریال کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان لامرد گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ماموران به فرزند شاکی مظنون و وی را جهت انجام تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان انتقال دادند.

سرهنگ زلفی افزود: در بازجویی های صورت گرفته از فرزند شاکی وی صراحتا به سرقت طلاجات با همدستی دو نفر از دوستانش اقرار کرد.

وی با بیان اینکه با تلاش ماموران دو همدست سارق نیز در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر، اموال مسروقه کشف وتحوبل مالباخته گردید، گفت: شهروندان از نگهداری وجوه نقد و طلا و زیورآلات در منزل خودداری کنند.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر