jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۶۰۴   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۹

جام جم ورزشی: مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شوکه شدم و از زور ناراحتی نمی‌دانم چه بگویم. دفعه قبل بر سر زانوی دیگرم، سر 6 ماه بازی کردم و اسفند ماه به فوتبال بر می‌گردم.

مهاجم پرسپولیس: 6 ماه دیگر برمی گردم

رضا نوروزی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: از ناراحتی نمی‌دانم چه بگویم. می‌خواستم بهترین فصل فوتبالم را در پرسپولیس سپری کنم. انگیزه و امید زیادی داشتم و تنها چیزی که اصلا به فکر من خطور نمی‌کرد، این بود که بخواهم با چنین آسیب‌دیدگی روبرو بشوم و چند ماه کنار بنشینم.

وی درباره این حادثه ادامه داد: در جریان بازی بودیم که پایم درد گرفت اما به نظر چیز مهمی نمی‌آمد. حتی با آن شرایط به بازی ادامه دادم ولی وقتی بیرون آمدم، درد مرتب بیشتر شد و زانوم ورم کرد و بعد هم خشک شد و حرکت دادنش سخت شد. باورم نمی‌شد که در این شرایط رباط پاره کرده باشم ولی متاسفانه، MRI همین را نشان داد و حالا قرار است تا دو هفته دیگر جراحی کنم.

مهاجم پرسپولیس خاطرنشان کرد: وقتی فهمیدم چه شد، کاملا شوکه شدم. به قدری ناراحتم که اصلا نمی‌دانم چه باید بگویم ولی اتفاقی بود که روی داد و حالا باید تمرکزم را روی بهبودی سریعتر بگذارم.

نوروزی با اشاره به اینکه پیش از این نیز چنین تجربه‌ای داشته است تصریح کرد: البته این مصدومیت ربطی به آسیب‌دیدگی قبلی من ندارد چون پاره‌گی قبلی به زانوی دیگرم مربوط می‌شد که بعد از بهبودی با آن مشکلی نداشتم. بار قبل بعد از 5 ماه و نیم برگشتم و سر 6 ماه بازی کردم. با دکتر هم که صحبت کردم، گفت: ظرف 6 ماه بر می‌گردم. تجربه گذشته را هم دارم و می‌دانم چه کارهایی باید انجام بدهم. امیدوارم در اسفند ماه یکبار دیگر در خدمت پرسپولیس باشم و در 6، 7 بازی آخر فصل و بازی‌های جام قهرمانان آسیا به تیم خودم کمک کنم.

بازیکن مصدوم پرسپولیس که در محل تمرین حضور پیدا کرده بود در پایان افزود: آمدم تا با آقای دایی هم صحبت کنم. در این چند روز هم، همه بچه‌های تیم سعی کردند به من دلداری و روحیه بدهند. به هر حال این موضوع برای هر بازیکنی یک اتفاق ناگوار به حساب می‌آید، اما برای جبران این محبت‌ها با تمام قوا بر می‌گردم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها