jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۷۶۶۷   ۲۹ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۲

برادر داماد قلعه نویی یا شخص دیگری

چه کسی به امیرحسین صادقی سیلی زد؟!

جام جم ورزشی: سرپرست استقلال با تشریح آنچه برای امیرحسین صادقی رخ داده می‌گوید بنا به گفته‌های این مدافع، یکی از هواداران با صادقی درگیری فیزیکی داشته است.

چه کسی به امیرحسین صادقی سیلی زد؟!

میرشاد ماجدی ضمن ابراز خرسندی از پیروزی تیمش برابر سایپا، اظهار کرد: ما بازی خیلی خوبی را در این دیدار ارائه دادیم، روی اندک موقعیت‌ها گل خوردیم اما به بازی برگشتیم. مهم کسب سه امتیا‌ز و ادامه روند پیروزی‌های خانگی بود که رقم خورد. ما از امروز به بازی با پیکان فکر می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر در جریان اتفاقات پس از بازی استقلال و سایپا قرار دارد و دقیقا چه اتفاقی برای صادقی پس از این بازی اتفاق افتاده است؟ عنوان کرد: من زمانی که رفتم کارت‌های بازی را جمع کنم دیدم امیرحسین صادقی با ناراحتی از کنار من رد شد. به دوستان گفتم چرا اینقدر ناراحت است که به من گفتند با آقای قلعه‌نویی صحبت می‌کردند. بیشتر از این هم به من چیزی نگفتند و من هم پیگیر نشدم که یکباره بعد از چند دقیقه‌ دیدیم که یک جنجال بزرگ در سکوها رخ داده که فهمیدیم امیر حسین صادقی با یکی از تماشاگران درگیر شده است.

وی افزود: من شنیدم که امیرحسین صادقی فحشی از دهانش خطاب به تماشاگر گفته نشده اما یکی از تماشاگران او را مضروب کرده. من شب گذشته با صادقی تماس گرفتم و در این باره پرسیدم که صادقی به من گفت یکی از تماشاگران به گوشش زده و رفته است. ظاهرا لیدرهای استقلال هم آن فرد را به شدت مورد ضرب و جرح قرار داده‌اند.

سرپرست استقلال درباره تحریم برنامه «90» از سوی قلعه‌نویی، عنوان کرد: ما مدت‌ها بود که قرار گذاشته بودیم با برنامه «90» کاری نداشته باشیم اما در برنامه این هفته‌ آنها روی آنتنشان رفتیم تا بحث یک جانبه نباشد.احساس کردیم کارشناس این برنامه اشتباه می‌کند و خواستیم نکاتی را متذکر شویم. جالب است کلی تئاتر بازی کردند و با توپ انواع و اقسام حرکات را انجام دادند تا بگویند که پنالتی صحیح بوده اما به حرف ما گوش ندادند.

وی ادامه داد: در صحنه پنالتی سه حالت وجود دارد یکی چرخش طبیعی دست خسرو حیدری که خود فنایی هم قبول داشت که طبیعی بوده و جالب است که یک عده می‌گویند در چنین حالتی پنالتی شکل نگرفته اما آقای فنایی می‌گویند نه پنالتی است. دوم این که خسرو حیدری دیدی به توپ ندارد که بخواهد مانع از برخورد توپ به دستش شود و سوم این که توپ ابتدا به دست خلعتبری خورده و بعد به دست خسرو حیدری برخورد کرده است.

ماجدی اضافه کرد: در کل رفتاری که در این برنامه اتفاق افتاد توهین به هواداران استقلال بود. کلی پیامک و تلفن داشتیم که می‌گفتند چرا از حق ما دفاع نمی‌کنید؟ من گفتم بروم روی خط این برنامه و از حق تیم دفاع کنم. ما که از پشت کوه نیامده‌ایم. متاسفانه آنقدر آدم‌های غیر فوتبالی به این فوتبال آمده‌اند که کسی ما را نمی‌شناسد.

وی در پاسخ به سوالی درباره محرومیت‌های کمیته‌ انضباطی علیه تیمش که ظاهرا وی هم در جریان آن نبوده است، گفت: جالب است ما یک جلسه هماهنگی برگزار ‌کرده‌ایم که آقای جلال مرادی نامه محرومان ما را در آن امضا شده به من داده است. بعد از جلسه خداحافظی کردیم اما به یکباره دیدیم که آقای فکری محروم شده. این‌ها اتفاقات جدیدی است که در فوتبال رخ می‌دهد. ما که ادعای انجام کارهای AFC را داریم چگونه می‌توانیم این رفتار را بکنیم؟ کافی است یک اشتباه از طرف من یا باشگاه استقلال صورت بگیرد تا ببینید چطور ما را رسوا می‌کنند. واقعا برخی از این اتفاقات در نوع خود عجیب و جالب هستند.

ماجدی در پایان و در پاسخ به این سوال که دیدار تیمش برابر پیکان در کجا برگزار می‌شود؟ اظهار کرد: تا جایی که به ما اطلاع داده‌اند این دیدار در ورزشگاه تختی برگزار می‌شود.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها