jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۰۵۴۳۵ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

دیروز: در سواحل شرقی دریای خزر، ارتفاعات استان سمنان و گلستان و ارتفاعات خراسان شمالی بارش‌هایی رخ داد. در دیگر مناطق کشور وزش باد و گرد و خاک پدیده چیره بود.

امروز: پیش‌بینی می‌شود در شمال شرق کشور، یعنی در شمال غرب خراسان رضوی، مناطقی از خراسان شمالی، شمال سمنان، جنوب گلستان و شرق مازندران، بارش‌های رگباری، همراه با آذرخش رخ دهد. در برخی مناطق شدت بارش‌های موقت موجب آبگرفتگی معابر عمومی می‌شود. همچنین کاهش دما امروز هم ادامه دارد.

آینده‌نگری: فردا بارش‌ها مناطق بیشتری از سواحل دریای خزر، شمال البرز و شمال تهران را هم پوشش می‌دهد. در این مدت کاهش دما ادامه خواهد داشت.

احسان مرادی / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر