سخنگو و مدیر پروژه خرید تضمینی گندم:

مطالبات گندمکاران امروز پرداخت می‌شود

سخنگو و مدیر خرید تضمینی گندم، برنج و چای گفت: از ابتدای فصل برداشت تاکنون چهار میلیون و 800 هزارتن گندم به ارزش 51 هزار میلیارد ریال از سراسر کشور خریداری شده و تمام پول گندمکاران تا روز گذشته پرداخت شده است.
کد خبر: ۶۹۷۷۸۲

محسن ملکی روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: از مجموع گندم خریداری شده، تاکنون مبلغ 47 هزار میلیارد ریال آن پرداخت شده و بقیه پول گندمکاران به حسابشان واریز می‌شود.وی با بیان این‌که بیش از 380 هزارتن گندم دوروم از گندمکاران کشور خریداری شده است، اظهار کرد: عمده خرید تضمینی گندم دوروم مربوط به استان‌های فارس و خوزستان بوده است.به گفته وی، طی این مدت، 754 هزار و 170 تن محموله گندم به 849 هزار مرکز خرید تحویل داده شده است.

سخنگوی خرید تضمینی گندم بانک سپه گفت: هر کیلوگرم گندم در سال زراعی 93 ـ 92 معمولی به قیمت 1050 تومان و گندم دوروم به قیمت 1080 تومان از گندمکاران سراسر کشور خریداری می‌شود.

ملکی ادامه داد: هم‌اکنون برداشت گندم برخی استان‌ها از جمله هرمزگان، خوزستان، بوشهر و جنوب کرمان نیز به مراحل پایانی خود رسیده، اما خرید تضمینی گندم برخی مناطق گرمسیری تا پایان شهریور ماه و برخی مناطق سردسیری تا اواخر مهرماه سال‌جاری ادامه خواهد داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها