jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۶۳۳۱   ۲۴ تير ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۵

کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی نمایشگاه قرآن کریم از تمدید دوباره این نمایشگاه در باغ موزه دفاع مقدس تا سه‌شنبه آینده خبر داد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه بین‌المللی قرآن، استقبال مردم از این نمایشگاه و نیز فراهم کردن زمینه لازم برای حضور بیشتر مردم در نمایشگاه قرآن از دلایل تمدید شدن نمایشگاه قرآن اعلام شده است. ایستگاه‌های متروی شهید حقانی و شهید همت دو ایستگاهی است که برای مراجعه به نمایشگاه بین‌المللی قرآن مورد استفاده قرارمی‌گیرد. همچنین سازمان اتوبوسرانی از 30 نقطه اصلی شهر تهران بازدیدکنندگان را به محل برگزاری نمایشگاه قرآن می‌رساند. بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار توسعه فرهنگ قرآنی با عزم ملی و مدیریت جهادی هر روز از ساعت 18 تا 24 شب میزبان بازدیدکنندگان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر