jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۵۵۴۶   ۲۲ تير ۱۳۹۳  |  ۲۱:۲۹

هوادار زیادی در جهان ندارد، بس که تمارض می‌کند و فوتبال بی‌زبان را به ناپاکی و بی‌قانونی می‌کشاند. تمارض او در بازی با مکزیک هنوز از خاطر بینندگان جام جهانی بیستم نرفته و شاید پنالتی گرفته شده در بازی رده بندی هم روی بزرگنمایی او اعلام شد. خطای تیاگو سیلوا خارج از محوطه جریمه بود و تنها بازیکنی در حد و اندازه‌های روبن می‌توانست خودش را در کمال حرفه‌ای‌گری به داخل محوطه هجده قدم پرتاب کند.

روبن در پایان دیدار با برزیل و در حالی که چندان از دریافت مدال برنز خود راضی و خواشحال نبود، گفت: ما خیلی به دیدار فینال جام جهانی نزدیک بودیم، اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و سوم شدیم. خیلی حیف شد، هلند مستحق رسیدن به دیدار نهایی بود و مدعی جدی قهرمانی.

روبن درباره بازی با برزیل گفت: دیدار نزدیک و متفاوتی بود و ما خیلی خوب بازی کردیم. به این تیم هلند افتخار می‌کنیم چرا که توانستیم در برزیل مقام خوبی به‌دست بیاوریم. تمام سعی خود را به کار بستیم و سوم شدیم و باید به خاطر این مقام جشن بگیریم. هلند به دیدار فینال بسیار نزدیک بود اما این اتفاق نیفتاد و در نهایت به عنوان سومی بسنده کردیم. هر دو تیم از رسیدن به فینال بازمانده بودند و امیدوار بودند حداقل مقام سومی را کسب کنند.

سومی جام جهانی هم افتخار بزرگی است و ما باید جشن بگیریم. من و تمام بازیکنان تیم، نهایت سعی‌مان را در این تورنمنت انجام دادیم. بسیار به فینال نزدیک بودیم، اما متاسفانه نتوانستیم به دیدار پایانی راه پیدا کنیم. درباره خداحافظی از تیم ملی هم باید بگویم تا جایی که بدنم اجازه دهد برای تیم ملی هلند بازی خواهم کرد و به هیچ عنوان قصد خداحافظی ندارم. روبن درباره پیوستن به منچستریونایتد نیز گفت: فان‌خال گفت برای من همیشه در تیم او جایی وجود دارد اما من قصد پیوستن به منچستریونایتد را ندارم و این را به فان‌خال هم گفتم. من از وضعم در بایرن مونیخ راضی‌ام اما او گفت برای من در منچستریونایتد همیشه جایی وجود خواهد داشت. وی درباره اهمیت اندیشه‌های فان‌خال در تیم ملی هلند گفت: بهترین سرمربی است که تاکنون داشته‌ام. ما با یکدیگر رابطه بسیار خوبی داریم. او بعد از بازی به من گفت همراهش به منچستریونایتد بروم، اما من این کار را انجام نخواهم داد. بایرن مونیخ برای من خانه امن و راحتی است، پس دلیلی ندارد همراه فان‌خال به منچستریونایتد بروم. این مربی بزرگ با اندیشه‌های خود تیم هلند را به این نقطه رساند و از این بابت بسیار خوشحالم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر