فرمانده پلیس حومه کرکوک خبر داد

دستگیری مسئول «توبه و بیعت» داعش!

نیروهای امنیتی عراق، برادر ابوبکر البغدادی، سرکرده تروریست های داعش (دولت اسلامی عراق و شام) را شناسایی و دستگیر کردند.
کد خبر: ۶۹۴۴۰۴
برادر سرکرده داعش دستگیر شد

نیروهای امنیتی عراق موفق شدند برادر ابوبکر البغدادی را طی یک عملیات امنیتی دستگیر کنند.

یک منبع آگاه امنیتی با اعلام این خبر، افزود: نمی‌تواند مکان دستگیری برادر البغدادی را به دلیل مسائل امنیتی فاش کند. اما این عملیات بر اساس اطلاعاتی دقیق انجام شد.

برادر سرکرده تکفیری‌های داعش مسئول اجرای چندین عملیات تروریستی در بغداد و استان‌های مختلف عراق است.

اعدام یکی از سران قبایل استان دیاله بدست تروریست های داعش

تروریست های تکفیری صبح امروز پنجشنبه یکی از سران قبایل استان دیاله در عراق را به علت بیعت نکردن با ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام (داعش) اعدام کردند.

تروریست های تکفیری یکی از سران قبایل اهل سنت را به همراه فرزندش در منطقه پیشیگان در مرز استان دیاله و صلاح الدین (منطقه عظیم در شمال بعقوبه) اعدام کردند.

پیش از این، تکفیری ها 13 تن از سران قبایل استان انبار و کرکوک را به علت بیعت نکردن با ابوبکر البغدادی به قتل رسانده بودند.

تروریست های تکفیری همه سران قبایل اهل سنت را مجبور به بیعت با ابوبکر البغدادی می کنند و در صورت مخالفت ، آنها را اعدام می کنند.

هلاکت دهها تروریست در این کشور

سخنگوی نیروهای مسلح عراق در کنفرانسی مطبوعاتی از ادامه عملیات ارتش این کشور در محورهای مختلف علیه تروریست ها خبر داد و گفت: دهها تن از تروریست ها در مناطق مختلف عراق به هلاکت رسیدند و وسایل نقلیه آنها نیز منهدم شد.

قاسم عطا افزود: هواپیماهای عراق ظرف چهل و هشت ساعت گذشته 132 بار مواضع تروریست ها را در مناطق مختلف نینوا، صلاح الدین، دیاله، الرمادی و شمال بابل هدف قرار دادند.

وی گفت: در محور عملیاتی صلاح الدین چهل و هفت عنصر تروریست به هلاکت رسیدند و چهارده خودروی آنها نیز منهدم شد. همچنین، نیروهای امنیتی عراق در ورودی های شهر تکریت مستقر شده اند و در حال اجرای عملیات از جبهه های مختلف هستند.

عملیات شناسایی در تکریت ادامه دارد.

عطا افزود: در محور سامرا نیز عملیات پشتیبانی و حمایت از ستاد عملیاتی تکریت ادامه دارد و امیدواریم تکریت به زودی از وجود تروریست ها پاکسازی شود.

در محور عملیات دجله نیز نیروهای امنیتی به عملیات خود ادامه می دهند. دیروز در منطقه الصدور دیاله، 39 تروریست به هلاکت رسیدند و یازده بمب کار گذاشته شده نیز خنثی شد.

سخنگوی نیروهای مسلح عراق گفت: در محور عملیات بابل و در منطقه «جُرف الصخر» نیز 25 تروریست به هلاکت رسیدند و 10 دستگاه از خودروهای آنها نیز منهدم شد. این مناطق با پشتیبانی نیروی هوایی و داوطلبان عراقی در حال پاکسازی است.

در محور عملیات استان الانبار و شهر الرمادی نیز چهل و شش تروریست به هلاکت رسیدند و دهها دستگاه وسایل نقلیه آنها که حامل تروریست ها بودند منهدم شدند.(واحد مرکزی خبر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
نادر
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۲۰ تير ۱۳۹۳
۰
۰
این داعش را باید تا ان رییس انها گرفته بش
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

نیازمندی ها