jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۹۲۰۷۸ ۱۴ تير ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۱

نیمار می گریست، مشخص نبود این گریه بابت دردی است که می کشد یا بابت اطلاع از این موضوع که ادامه جام جهانی را از دست داده است.

تراژدی تلخ نیمار+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ؛ نیمار پیش از نبرد با کلمبیا با آسیب دیدگی روبرو شده بود، اما در دیدار با برزیل در برخورد شدید با زونیگا نقش زمین شد و بلافاصله مشخص شد وضعیت مطلوبی ندارد. نیمار جونیور مستقیما از ورزشگاه راهی بیمارستان شد تا تست های اولیه پزشکی را به سرعت پشت سر بگذارد. نتایج مشخص کرد که یکی از مهره های کمر او دچار شکستگی شده است.

خطای وحشتناک زونیگا روی شماره 10 برزیل ، انتقام تلخی از برزیلی ها برای شکست کلمبیا بود.
سلسائو حالا باید بدون سیلوا و نیمار، به مصاف ژرمن های تا دندان مسلح بروند. آیا کابوس ماراکانا این بار در بلوهوریزونته و ورزشگاه مینیه رو تکرار خواهد شد؟!

تراژدی نیمار را در ادامه ببینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر