jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۶۹۰۶۷۲   ۱۰ تير ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۵

اورژانس تهران به همه مردم تهران توصیه کرد با توجه به گرد و خاک فراگیر در تهران بهتر است مردم به خصوص بیماران تنفسی، قلبی و زنان باردار اگر کار ضروری ندارند، از خانه خارج نشوند و اگر ضرورت دارد، حتماً ماسک بزنند.

تهران در تسخیر گرد و غبار

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی اورژانس تهران اظهار کرد: گرد و خاک فراگیر در تهران هنوز مشکل خاصی و نگران کننده ای ایجاد نکرده است با این حال توصیه اکید ما به مردم و به خصوص بیماران قلبی، تنفسی و زنان باردار این است که تا جای ممکن از خانه خارج نشوند.

وی گفت: همچنین سالمندان، نوزادان و بیماران خاص نیز در این شرایط بهتر است در خانه بمانند.

وی افزود: افرادی که ضرورت دارد تا زمان ادامه گرد و خاک از خانه بیرون بروند بهتر است حتماً از ماسک استفاده کنند. در مورد گرد و خاک ماسکهای معمولی کاملاً اثربخش و مفید است.

عباسی گفت: بیماران مبتلا به آسم و بیماران قلبی نیز در صورتی که از خانه خارج می شوند، حتماً داروهای خود را همراه داشته باشند. همچنین بیماران تنفسی که از کپسول های تنفسی استفاده می کنند، حتماً این کپسولها را همراه داشته باشند. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

گفتگو

بیشتر
شروط  اخراج دندان‌ عقل

یک متخصص جراحی دهان و فک و صورت می‌گوید کشیدن دندان‌ عقل همیشه ضروری نیست و بستگی به موقعیت رویش دندان در فک دارد

شروط اخراج دندان‌ عقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش

نیازمندی ها