jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۶۷۱۱   ۳۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۹:۳۵

جام‌جهانی در سیما

مزدک و فینال

مزدک میرزایی راهی برزیل شده و شب گذشته جدال تیم ملی مقابل آرژانتین را از ورزشگاه مینیه‌رو گزارش کرد. میرزایی وظیفه گزارش جدال چهارشنبه شب مقابل بوسنی را هم به عهده دارد و اگر راهی مرحله بعدی شویم، مسابقه چهارم تیم ملی را هم از درون استادیوم گزارش می‌کند. از سوی دیگر اگر شورای ورزش سیما موافقت کند، ماموریت میرزایی تمدید شده و او پس از پایان کار تیم ملی ​ در برزیل می‌ماند تا چند بازی مهم و البته جدال فینال جام بیستم را نیز​گزارش کند. البته این شورا​ هنوز تصمیم نهایی را اتخاذ نکرده و گفتنی است، جواد خیابانی و عادل فردوسی‌پور در جام‌های جهانی 1998 و 2006 بعد از خاتمه کار تیم ملی در فرانسه و آلمان ماندند و دیدارهای فینال آن دو جام را نیز گزارش کردند.

گزارش‌های اختصاصی شبکه خبر

شبکه خبر هم در برزیل نماینده دارد. علی عراقی فرستاده این شبکه آخر هفته همراه کاروان اعزامی صداوسیما عازم برزیل شد. عراقی که قبل از سفر هم گزارش‌های زیادی از جام‌جهانی تهیه کرده بود، این روزها گزارش‌ها و مصاحبه‌های اختصاصی از برزیل ارسال می‌کند و تقریبا در تمام بخش‌های خبری ـ ورزشی شبکه خبر می‌توان ردپایی از او دید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر