jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۸۳۹۴۹   ۲۴ خرداد ۱۳۹۳  |  ۲۰:۱۴

جام​جهانی در سیما

عادل گزارشگر نشد

چهار سال قبل فینال جام‌جهانی را با صدای عادل فردوسی‌پور تجربه کردیم، اما امسال این ماموریت به عهده پیمان یوسفی گذاشته شد. بد نیست بدانید یوسفی تا جمعه قرار بود گزارشگر بازی مکزیک ـ کامرون باشد، اما در آخرین ساعات ماموریتش عوض شد.

نکته دیگر درباره این مسابقه، وعده عادل فردوسی‌پور در مورد نگاه به داوری مسابقات در شب‌های آینده بود. وعده‌ای که البته نشان داد برنامه‌اش بدون کارشناس داوری چیزی کم دارد. فردوسی‌پور در این‌باره گفت: «به هر حال سطح آگاهی مردم آنقدر بالا رفته است که بدانند کدام صحنه پنالتی بود و کدام‌یک نبود.»

تغییر زمان برازوکا

شبکه ورزش از مدت‌ها قبل ویژه برنامه‌ای به نام «برازوکا» پخش می‌کند که به بررسی حواشی جام بیستم می‌پردازد و ستون آن نیز بر پایه استفاده از مترجمان مطبوعات ورزشی بنا شده است. زمان پخش برازوکا از جمعه‌شب تغییر کرده و تا پایان جام‌جهانی هر شب از ساعت 22:30 الی 23:15 می‌توانید آن را تماشا کرده و در جریان حاشیه‌های جام‌جهانی قرار بگیرید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر