jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۶۶۴۴۴ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۲۲:۲۹

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان چهارمحال و بختیاری از گم شدن سه گردشگر در غار یخی در شهرستان کوهرنگ و تلاش برای نجات آنها خبر داد.

به گزارش مهر، برومند جهانگیری در این باره گفت: سه گردشگر که برای دیدن غار یخی به شهرستان کوهرنگ رفته بودند، گم شدند و از شامگاه سه‌شنبه تاکنون هیچ اطلاعی از آنها در دست نیست.

نیروهای امدادی هلال‌احمر با اطلاع از موضوع به منطقه اعزام شدند و جستجو‌ها برای پیدا کردن آنها ادامه دارد.

وی افزود: این گردشگران برای دیدن غار یخی به کوهرنگ رفته بوده و نامناسب بودن آب و هوا، احتمالا برای آنها مشکل ایجاد کرده است.

جهانگیری همچنین به گم شدن پنج نفر در شهرستان بروجن در کوهستان‌های منطقه اشاره و عنوان کرد: نیروهای اکیپ کوهنوردی جمعیت هلال‌احمر این استان به منطقه اعزام شدند و پس از دو ساعت جستجو، این پنج نفر را پیدا و به شهر بروجن منتقل کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر