jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۵۳۶۵   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۲

پدیده سوخته کفش ها را آویخت

خداحافظی علی نیکی؟

هر چند استقلال فصل بسیار بدی را پشت سر گذشت اما حداقل علیرضا نیکبخت واحدی خوشحال است چرا که دوباره موفق شد در تیم محبوب خود یعنی استقلال بازی کند.

خداحافظی علی نیکی؟

سایت جام جم ورزشی - نیکبخت در حالی که به اعتقاد بسیاری شایستگی حضور در لیگ دسته یک را هم نداشت با لطف امیر قلعه نویی دوباره شانس پوشیدن پیراهن استقلال را پیدا کرد. علیرضا نیکبخت واحدی یکی از بزرگ ترین پدیده های دهه هشتاد بود که البته متاسفانه هرگز قدر موقعیت خود را ندانست و به سادگی فرصت حضور در لیگ های معتبر اروپایی را از دست داد و سقف فوتبالش به لیگ ضعیف امارات رسید.

اما حال که حاشیه های مخرب این بازیکن به پایان رسیده او در 34 سالگی به شدت مصدوم شده و با توجه به اینکه عملکرد مطلوبی هم در این فصل نداشت باید غزل خداحافظی را بخواند. او ابتدای فصل در رویاهایش خود را در تیم ملی می دید و اینکه در جام جهانی 2014 بازی می کند اما در پایان فصل چاره ای بهتر از خداحافظی پیش روی او نیست. بزرگ ترین پدیده سوخته فوتبال ایران تمام شده. نیکبخت راضی به خداحافظی کردن می شود؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر