jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۶۵۰   ۳۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۸:۵۸

شاگردان فرهاد کاظمی حریف فجر سپاسی شدند

پیکان تخته گار در مسیر لیگ برتر

تیم فوتبال پیکان با پیروزی 3-1 در بازی برگشت خود با تیم سیاه جامگان مشهد ، حریف فجر سپاسی در راه حضور در لیگ برتر شد .

پیکان تخته گار در مسیر لیگ برتر

به گزارش جام م ورزشی ، شاگردان فرهاد کاظمی با وجود تساوی بدون گل در تهران ، عصر امروز در مشهد ارایه گر یک بازی حساب شده بودند تا با توجه به بازیکنان با تجربه تر خود ، سیا جامگان را در خانه وادار به تسلیم کنند .

در بازی که با تساوی دو تیم در پایان 90 دقیقه همراه شد تا کار به ماراتن 129 دقیقه ای کشیده شود ، پیکان در دو وقت اضافه با تخته گاز از حریف سبقت گرفقت تا با زدن سه گل توسط محمدبرجلو ، مرتضی آقاخان و مجید خدابنده لو ، حریف را خلع سلاح کند و تک گل تیم سیاه جامگان را مصطفی شهرکی در ثانیه های پایانی وقت اضافی دوم به ثمر رساند .

با این پیروزی پیکان حریف تیم فجر سپاسی و مربی با تجربه اش محمد یاوری شد . دو تیم در دو دیدار در تاریخ های 6 و 11 اردیبهشت ماه به مصاف هم خواهند رفت تا تیم برتر در مجموع دو دیدار جواز حضور در رقابت های لیگ برتر را بدست آورد .

برچسب ها: پیکان
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر