jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۱۹۴۴   ۲۳ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۵

فردا یک جنگ قهرمانی در آنفیلد ورزشگاه اختصاصی لیورپول برگزار می شود. لیورپولی ها باید مقابل منچسترسیتی قرار بگیرند. لیورپول اکنون صدرنشین است و منچسترسیتی با 4 امتیاز کمتر با 70 امتیاز در رده سوم قرار دارد.

پلگرینی: بازی بسیار بزرگی است

سایت جام جم ورزشی - مانوئل پلگرینی سرمربی شیلیایی منچسترسیتی درباره این بازی گفت: می دانیم که این بازی بسیار بزرگی است.لیورپول فصل بسیار خوبی داشته و آماده است اما ما هم به دنبال رسیدن به اهداف خودمان هستیم.

وی افزود: برای من بزرگترین بازی، هر هفته رقم می‌خورد. البته این دیدار مهم است ولی اگر لیورپول را ببریم و مقابل ساندرلند و وست بروم شکست بخوریم، دیگر قهرمان جام نخواهیم شد. بنابراین هر نتیجه ای که در دیدار با لیورپول به دست بیاید سرنوشت قهرمانی را تعیین نمی کند.

پلگرینی خاطر نشان کرد: سرخیو آگوئرو هم دیگر مشکلی برای بازی کردن ندارد. او مصدومیت سنگین خود را پشت سر گذاشته و میتواند بازگشت درخشانی به ترکیب منچسترسیتی داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها