jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۸۷   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۷

شکایت کایپتان تیم ملی از دو روزنامه و یک سایت

دلخوری شدید نکونام از جباری

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی به شدت از همبازی سابق خود در تیم ملی و استقلال دلخور شده است.

دلخوری شدید نکونام از جباری

سایت جام جم ورزشی - پس از انتشار خبر خداحافظی مجتبی جباری از تیم ملی این بازیکن به آن واکنش نشان داد و گفت غیر از او، جواد نکونام و کارلوس کروش سرمربی تیم ملی کسی از این موضوع با خبر نبوده است. این در حالی است که مسئولان فدراسیون معتقد هستند جباری به نام برخی از دوستان نزدیکش در قطر و تهران اشاره ای نکرده است. جباری از اسفندماه سال گذشته تصمیم به خداحافظی از تیم ملی گرفت و از همان زمان کم و بیش چنین شایعه ای به گوش می رسید. پس از مصاحبه این بازیکن، برخی از رسانه ها از دلخوری جباری از نکونام خبر دادند که این موضوع باعث دلخوری کاپیتان تیم ملی از او شده است. شماره 6 تیم ملی تاکید کرده که از 10 روز قبل از انتشار رسمی این خبر از ماجرا خبر داشته و چرا در آن زمان کسی متوجه آن نشده است؟

خبر آنلاین در این باره امروز نوشت موضع گیری برخی از رسانه ها علیه این بازیکن هم باعث شده تا او اخیرا از دو روزنامه و یک سایت ورزشی شکایت کند. خانواده نکونام در تهران تمام اخبار مربوط به این بازیکن را در رسانه های ایران مطالعه می کنند. اخیرا وکیل نکونام شکایت نامه این بازیکن از آن دو روزنامه و سایت را به دادگاه ارایه داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها