jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۸۷   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۷:۰۷

شکایت کایپتان تیم ملی از دو روزنامه و یک سایت

دلخوری شدید نکونام از جباری

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی به شدت از همبازی سابق خود در تیم ملی و استقلال دلخور شده است.

دلخوری شدید نکونام از جباری

سایت جام جم ورزشی - پس از انتشار خبر خداحافظی مجتبی جباری از تیم ملی این بازیکن به آن واکنش نشان داد و گفت غیر از او، جواد نکونام و کارلوس کروش سرمربی تیم ملی کسی از این موضوع با خبر نبوده است. این در حالی است که مسئولان فدراسیون معتقد هستند جباری به نام برخی از دوستان نزدیکش در قطر و تهران اشاره ای نکرده است. جباری از اسفندماه سال گذشته تصمیم به خداحافظی از تیم ملی گرفت و از همان زمان کم و بیش چنین شایعه ای به گوش می رسید. پس از مصاحبه این بازیکن، برخی از رسانه ها از دلخوری جباری از نکونام خبر دادند که این موضوع باعث دلخوری کاپیتان تیم ملی از او شده است. شماره 6 تیم ملی تاکید کرده که از 10 روز قبل از انتشار رسمی این خبر از ماجرا خبر داشته و چرا در آن زمان کسی متوجه آن نشده است؟

خبر آنلاین در این باره امروز نوشت موضع گیری برخی از رسانه ها علیه این بازیکن هم باعث شده تا او اخیرا از دو روزنامه و یک سایت ورزشی شکایت کند. خانواده نکونام در تهران تمام اخبار مربوط به این بازیکن را در رسانه های ایران مطالعه می کنند. اخیرا وکیل نکونام شکایت نامه این بازیکن از آن دو روزنامه و سایت را به دادگاه ارایه داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر