jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۹۸۰   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۷

پدیده 19 ساله فوتبال ایران در اندیشه متاهل شدن

آزمون: به زودی ازدواج می کنم

سردار آزمون اکنون روی ابرها سیر می کند. این بازیکن 19 ساله ایرانی را به احتمال زیاد از فصل آینده در آرسنال می بینیم.

آزمون: به زودی ازدواج می کنم

سایت جام جم ورزشی - سردار آزمون اکنون دیگر لزومی نمی بیند زبان بسیار سخت و پیچیده روسی را یاد بگیرد. این بازیکن حضورش در لیگ برتر انگلیس را قطعی می داند البته او گفته که تا پایان فصل لیگ روسیه به هیچ دیگری به غیر از روبین کازان باشگاه فعلی اش فکر نمی کند و تمام توان خود را برای موفقیت این تیم به کار می گیرد. سردار آزمون از سختی های زندگی در کشور روسیه می گوید و اینکه از دست سرما در این کشور موها و ابروهایش یخ می زند!

جالب است بدانید سردار آزمون قصد دارد برای پیشرفت در فوتبال ازدواج کند. این توصیه ای است که روان شناسان باشگاه روبین کازان به او کرده اند. خود آزمون در این باره می گوید: "آنجا روان شناسان اگر بدانند تو از لحاظ روحی در شرایط خوبی نیستی نمی گذارند فوتبال بازی کنی. حتی کادر فنی قبلی روبن کازان با من صحبت های بسیار زیادی انجام داد و به من می گفت برای پیشرفت در وتبال باید زودتر ازدواج کنم. من هم وقتی می بینم ستاره های فوتبال دنیا مانند نیمار زود ازدواج کرده و موفق شده اند قصد دارم در آینده ای نزدیک ازدواج کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر