jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۹۸۰   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۷

پدیده 19 ساله فوتبال ایران در اندیشه متاهل شدن

آزمون: به زودی ازدواج می کنم

سردار آزمون اکنون روی ابرها سیر می کند. این بازیکن 19 ساله ایرانی را به احتمال زیاد از فصل آینده در آرسنال می بینیم.

آزمون: به زودی ازدواج می کنم

سایت جام جم ورزشی - سردار آزمون اکنون دیگر لزومی نمی بیند زبان بسیار سخت و پیچیده روسی را یاد بگیرد. این بازیکن حضورش در لیگ برتر انگلیس را قطعی می داند البته او گفته که تا پایان فصل لیگ روسیه به هیچ دیگری به غیر از روبین کازان باشگاه فعلی اش فکر نمی کند و تمام توان خود را برای موفقیت این تیم به کار می گیرد. سردار آزمون از سختی های زندگی در کشور روسیه می گوید و اینکه از دست سرما در این کشور موها و ابروهایش یخ می زند!

جالب است بدانید سردار آزمون قصد دارد برای پیشرفت در فوتبال ازدواج کند. این توصیه ای است که روان شناسان باشگاه روبین کازان به او کرده اند. خود آزمون در این باره می گوید: "آنجا روان شناسان اگر بدانند تو از لحاظ روحی در شرایط خوبی نیستی نمی گذارند فوتبال بازی کنی. حتی کادر فنی قبلی روبن کازان با من صحبت های بسیار زیادی انجام داد و به من می گفت برای پیشرفت در وتبال باید زودتر ازدواج کنم. من هم وقتی می بینم ستاره های فوتبال دنیا مانند نیمار زود ازدواج کرده و موفق شده اند قصد دارم در آینده ای نزدیک ازدواج کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها