jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۰۹۸۰   ۲۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۷

پدیده 19 ساله فوتبال ایران در اندیشه متاهل شدن

آزمون: به زودی ازدواج می کنم

سردار آزمون اکنون روی ابرها سیر می کند. این بازیکن 19 ساله ایرانی را به احتمال زیاد از فصل آینده در آرسنال می بینیم.

آزمون: به زودی ازدواج می کنم

سایت جام جم ورزشی - سردار آزمون اکنون دیگر لزومی نمی بیند زبان بسیار سخت و پیچیده روسی را یاد بگیرد. این بازیکن حضورش در لیگ برتر انگلیس را قطعی می داند البته او گفته که تا پایان فصل لیگ روسیه به هیچ دیگری به غیر از روبین کازان باشگاه فعلی اش فکر نمی کند و تمام توان خود را برای موفقیت این تیم به کار می گیرد. سردار آزمون از سختی های زندگی در کشور روسیه می گوید و اینکه از دست سرما در این کشور موها و ابروهایش یخ می زند!

جالب است بدانید سردار آزمون قصد دارد برای پیشرفت در فوتبال ازدواج کند. این توصیه ای است که روان شناسان باشگاه روبین کازان به او کرده اند. خود آزمون در این باره می گوید: "آنجا روان شناسان اگر بدانند تو از لحاظ روحی در شرایط خوبی نیستی نمی گذارند فوتبال بازی کنی. حتی کادر فنی قبلی روبن کازان با من صحبت های بسیار زیادی انجام داد و به من می گفت برای پیشرفت در وتبال باید زودتر ازدواج کنم. من هم وقتی می بینم ستاره های فوتبال دنیا مانند نیمار زود ازدواج کرده و موفق شده اند قصد دارم در آینده ای نزدیک ازدواج کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر