jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۰۲۳۳   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۰

وستهام 1 - لیورپول 2

راجرز: تحت فشار هستیم

لیورپول به صدر جدول لیگ برتر انگلیس آمد. این صدرنشینی پس از پیروزی دو بر یک خارج از خانه لیورپول مقابل وست هام به دست آمد. لیورپولی ها در این دیدار دو بر یک به پیروزی رسیدند.

راجرز: تحت فشار هستیم

سایت جام جم ورزشی - براندان راجرز سرمربی لیورپول پس از پیروزی تیمش و صعود به صدر جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس گفت: لیورپول تیمی است که در بازی های حساس و بزرگ خوب نتیجه می گیرد. لیورپول خوب و منسجم بازی می کند و یکی از زیباترین فوتبال های لیگ برتر را به نمایش می گذارد. مقابل وست هام بازیکنانم به همان اندازه خوب بودند که از آنها انتظار داشتم. حالا دوباره در صدر هستیم اما می دانیم که تا چه اندازه تحت فشار و خطر از سوی منچسترسیتی و چلسی هستیم. وی افزود: واقعا کار بسیار سختی داریم. در چند سال اخیر هیچ کدام از مدعیان تا این اندازه تحت فشار نبوده اند. ما، منچسترسیتی و چلسی و حتی آرسنال به شدت تحت فشار هستیم. حفظ صدرنشینی در چنین شرایطی بسیار با ارزش است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها