jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۰۲۳۳   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۰

وستهام 1 - لیورپول 2

راجرز: تحت فشار هستیم

لیورپول به صدر جدول لیگ برتر انگلیس آمد. این صدرنشینی پس از پیروزی دو بر یک خارج از خانه لیورپول مقابل وست هام به دست آمد. لیورپولی ها در این دیدار دو بر یک به پیروزی رسیدند.

راجرز: تحت فشار هستیم

سایت جام جم ورزشی - براندان راجرز سرمربی لیورپول پس از پیروزی تیمش و صعود به صدر جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس گفت: لیورپول تیمی است که در بازی های حساس و بزرگ خوب نتیجه می گیرد. لیورپول خوب و منسجم بازی می کند و یکی از زیباترین فوتبال های لیگ برتر را به نمایش می گذارد. مقابل وست هام بازیکنانم به همان اندازه خوب بودند که از آنها انتظار داشتم. حالا دوباره در صدر هستیم اما می دانیم که تا چه اندازه تحت فشار و خطر از سوی منچسترسیتی و چلسی هستیم. وی افزود: واقعا کار بسیار سختی داریم. در چند سال اخیر هیچ کدام از مدعیان تا این اندازه تحت فشار نبوده اند. ما، منچسترسیتی و چلسی و حتی آرسنال به شدت تحت فشار هستیم. حفظ صدرنشینی در چنین شرایطی بسیار با ارزش است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر