jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۹۳۹۳   ۱۶ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۶
اولیویرا: مربی‌ام نه جادوگر

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز می‌گوید که به خاطر هواداران تیمش احساس مسئولیت کرده است و تمام تلاشش را انجام خواهد داد تا نتایج خوبی کسب کند.

تونی اولیویرا در نشست خبری قبل از بازی با تیم استقلال خوزستان، اظهار کرد: متاسفانه تیم مدتی است که کم انگیزه شده است. بازیکنان تیم در بازی مقابل فولاد خوزستان نشان دادند که آماده پیروزی هستند ولی متاسفانه اینگونه نشد.

وی ادامه داد: تغییراتی در تیم داده‌ایم. کریم انصاری‌فرد به آقای گل شدن نزدیک است و به او کمک می‌کنیم تا به هدفش برسد.

سرمربی تیم تراکتورسازی اظهار کرد: فردا در بازی مقابل استقلال خوزستان سعی خواهیم کرد به سه امتیاز دست یابیم و سعی می‌کنیم از بازیکنانی که کمتر استفاده کردیم بیشتر استفاده کنیم ولی شاهد آنها انگیزه بازیکنان باتجربه را نداشته باشند. فرشید طالبی و جواد کاظمیان مصدوم هستند.

اولیویرا درباره دیدار گذشته‌شان مقابل العین امارات در سری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: العین توانست از فرصت‌هایش به خوبی استفاده کرده و به دو گل برسد. العین یک مهاجم بلند قد داشت که میلاد فرخ‌الدینی از وی کوتاه قدتر بود و بقیه بازیکنان‌مان نیز به نسبت قدشان کوتاه است.

وی گفت: تقریبا دو ماه و چند روز است که به تبریز آمدم و بعد از اینکه به تبریز آمدم بسیاری از من پرسیدند که چرا این مسئولیت را پذیرفته‌ام زیرا دارای ریسک بود. من به خاطر هواداران و احساسی که نسبت به آنها داشتم آمدم و دلیل دیگر نیز این بود که خودم را مسئول می‌دانم. باید بدانیم که مربی آمده است و نه جادوگر. تمام سعی‌ام را می‌کنم تا نتایج خوبی که در شان هوادارانمان است را کسب کنیم./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها