jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۶۵۶۴   ۲۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۴۵

سرمربی پرتغالی مبالغی را به کارکنان کمپ تیم های ملی و فدراسیون عیدی داد

کارت پستال نوروزی کروش

۱

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال به آبدارچی ها و کارگران کمپ تیم ملی فوتبال عیدی داد .

کارت پستال نوروزی کروش

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از روزنامه خبر ورزشی ، کارلوس کروش دیروز دست به جیب شد و در حرکتی جالب به 40 نفر در آستانه سال نو عیدی داد . عیدی بین یک و نیم تا شش میلیون تومان که با احتساب 40 نفری عیدی گرفته رقمی نزدیک به 200 میلیوت تومان برای کروش آب خورده است . این 40 نفر هم شامل اعضای کادر فنی تیم ملی به همراه آبدارچی هایی که در دفتر کمپ کار می کنند و بارها جلوی کروش و دوستانش چای گذاشته اند می شود . ضمن آنکه کارگرانی نیز که روی چمن زمین تمرین کمپ کار می کنند مشمول عیدی کروش شدند . به هر حال به نظر می رسد که سرمربی پرتغالی گشاده دست هم هست و دلش نمی آید حالا که خود می خورد ، دیگران نیز که به وی خدمت کرده و سرویس می دهند بی نصیب بگذارد .

البته پیگیری این خبر از سوی جام جم ورزشی ، حکایت از این داشت که رقم اعلام شده از سوی این روزنامه صحیح نیست و کروش با تهیه کارت پستال های تبریک سال نو و فرا رسیدن نوروز ، آن را امضا کرده و همراه با مبالغ مورد نظر خویش به مجموعه کارکنان فدراسیون ، کمپی تیم های ملی و ... داده است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
یوسف ع
Germany
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۶
به استحضار مربیان وطنی و.......میرساتد كه : یاد بگیریید ایشان مسلمان تشریف ندارند ؟/
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر