jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۳۰۵۱   ۱۶ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۲

دروازه بان استقلال به تیم ملی برمی گردد

صدای پای رحمتی

۱

حتی پیش از آنکه لیست جدید تیم ملی اعلام شود از این گفته می شود که خشم کروش به پایان رسیده و او قصد دارد مهدی رحمتی را به تیم ملی دعوت کند.

صدای پای رحمتی

سایت جام جم ورزشی - مهدی رحمتی اما باز هم به تیم ملی دعوت نشد تا در دیدار با کویت و گینه رقیبان او درون دروازه قرار بگیرند اما خبرهای خوشی برای استقلالی ها و خود رحمتی در راه است. ضعف داوری درون دروازه تیم ملی باعث شد دوباره خیلی ها نام رحمتی را فریاد بزنند. اما آخرین اخبار حاکی از آن است که رحمتی قطعا در لیست دعوت شده های اردوی بعدی هست و می تواند در دیدارهای بعدی به میدان برود. آیا رحمتی را درون دروازه تیم ملی باز هم می بینیم؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین حسنجانی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۷
انشالله كه برگرده خدایش از دل و جان بازی میكنه
۰
۰

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر