jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۵۰۹۷۰   ۱۰ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۲۷

یووه-میلان دیدنی ترین دیدار هفته بیست و ششم سری آ

حمله به 3 امتیاز

امشب در مهم ترین دیدار هفته بیست وششم سری آ یوونتوس صدرنشین به مصاف تیم رده نهمی میلان می رود.

حمله به 3 امتیاز

سایت جام جم ورزشی - یوونتوس برای ادامه پیشتازی خود در اسکودتو به نتیجه ای جز پیروزی فکر نمی کند و از آن سو میلان که هنوز برای رسیدن به لیگ قهرمانان فصل آینده امید دارد فقط به دنبال پیروزی است. یوونتوس هم اکنون با 66 امتیاز در صدر قرار دارد و میلان رده نهمی 35 امتیازی است.

کونته: میلان روز به روز بهتر می شود

سرمربی تیم یوونتوس در مورد تقابل با میلان اظهار داشت که میلانی ها در هفته های اخیر بسیار خوب نتیجه گرفته اند.

آنتونیو کونته گفت: میلان روز به روز بهتر می شود. کلارنس سیدروف(سرمربی میلان) تاثیر خود را بر روی میلان گذاشته است و این تیم قابل مقایسه با تیم ابتدای فصل نیست. وی افزود: میلان حریف بسیار قابل احترامی برای ماست اما هدف ما در مقابل این تیم چیزی جز پیروزی نیست. هر چند فاصله امتیازی خوبی با رم ،تیم دوم جدول، داریم اما به این راضی نیستیم و می خواهیم برای هفته های آینده جایی برای نگرانی باقی نماند. میلان حمله خوبی دارد و گاهی اوقات بیش از اندازه خطرناک می شود. باید این موضوع را مد نظر داشته باشیم. ما هم خوب حمله می کنیم اما در مقابل هم باید خوب حملات میلانی ها را کنترل کنیم.

سیدروف: میلان به پیشرفتش ادامه می دهد

سرمربی هلندی میلان نیز درباره دیدار حساس میلان و یوونتوس گفت: میلان در هفته های اخیر روند خوبی را در پیش گرفته بود. اگر دیدار با آتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان را نادیده بگیریم باید بگویم همه چیز خوب پیش می رود.

کلارنس سیدروف گفت: یوونتوس تیمی است که بسیار با قدرت پیش می رود. با اینکه مدت زمان کوتاهی است که بر روی نیمکت میلان می نشینم اما در همین مدت کوتاه به چالش هایی بسیار جدی مواجه شده ام که دیدار با یوونتوس یکی از همین چالش هاست. سیدروف اذعان داشت: در مقابل یوونتوس نشان می دهیم میلان از لحاظ آمادگی چقدر پیشرفت کرده است. میلان با این آمادگی می تواند به لیگ قهرمانان فصل آینده برسد. شکست در این دیدار برای هیچ کس قابل پذیرش نیست و مساوی هم به درد نمی خورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها