jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۹۴۲۴   ۰۵ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۶:۱۷

گلزنی در دربی و جو گیر شدن

حرکت بی ادبانه یک بازیکن/تصویر

کارلوس ته وز دیروز در دربی شهر تورین ایتالیا زننده تک گل مسابقه بود اما او پس از گلزنی حرکت ناشایستی از خود نشان داد.

حرکت بی ادبانه یک بازیکن/تصویر

سایت جام جم ورزشی - این بازیکن آرژانتینی تک گل مسابقه را در دقیقه 30 به ثمر رساند تا یوونتوس صدرنشین یک پیروزی دیگر در سری آ به دست بیاورد. ته وز که سابقه بازی کردن در وستهام، منچستریونایتد و منچسترسیتی را هم دارد در این فصل به ستاره یوونتوس تبدیل شده اما با این حال باز هم جایی در تیم ملی آرژانتین ندارد و سرمربی تیم ملی آرژانتین اعلام کرده که این بازیکن قطعا جایی در جام جهانی 2014 نخواهد داشت. ته وز دیروز بعد از اینکه به تورینو گل زد تماشاگران تورینو را با حرکاتی مسخره کرد که یکی از حرکت هایش قابل انتشار نیست. تمسخر هواداران تورینو از سوی توس عکس نخست بسیاری از روزنامه های ایتالیایی شد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر