jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۴۵۴۴   ۲۰ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۶:۵۶

تیمی که 8 روز تمرین نمی‌کند از این بهتر نمی‌شود

دایی:مساوی در این شرایط بد نبود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز می‌خواستیم فجرسپاسی را ببریم،‌اما نشد.

دایی:مساوی در این شرایط بد نبود

علی دایی پس از تساوی یک بر یک پرسپولیس مقابل فجرسپاسی در نشست خبری گفت: بازی بدی نبود. اوایل نیمه دوم بازیکنان ما کمی بازی را وا دادند. در ادامه ما دو موقعیت خوب داشتیم. متاسفانه خیلی زود گل خوردیم.

وی ادامه داد: بعد از گل بازی به سود حریف چربید، اگر چه در دقایق بیشتر مسابقه ما در زمین فجرسپاسی بودیم. عادلانه‌ترین نتیجه مساوی بود. ما تلاش کردیم که پیروز شویم اما نشد.

علی دایی در نشست خبری تاکید کرد: هیچ‌کس پیگیر مشکلات ما نیست. می‌توانستیم بهتر از این باشیم. زمانی که فکر و مغز ما در گیر مسایل دیگر است نمی‌توانیم کارآیی لازم را داشته باشیم. اصلا و ابدا شاداب نبودیم. سخت گل زدیم و خودتان دیدید که چه مشکلاتی داشتیم. تیمی که 8 روز تمرین ندارد وضعیتش همین است، آن هم مقابل تیم فجر که خیلی با انگیزه بود.

وی در مورد اینکه برنامه‌‌ای برای حل مشکلات دارید گفت: من سرمربی تیم هستم نه مدیرعامل هستم و نه عضو هیات مدیره که بخواهیم برنامه بدهم. از مسئولان برنامه بخواهید نه از علی دایی. من به عنوان یک مربی کار می‌کنم و نباید در مورد مسایل دیگر انتظار داشته باشید.

دایی در مورد اینکه از شما بیشتر از یک مربی انتظار می‌رود گفت: ما که تیم محلی نیستیم، باید تفکرات حرفه‌ای حاکم شود. دایی چه کار می‌تواند بکند؟ زمانی که می‌گوییم تیم‌ ها و فوتبال‌مان حرفه‌ای است که نباید این مسایل مطرح شود. اگر آماتور و محلی بودیم می‌توانستیم کمک کنیم اما محلی نیستیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد مصدومیت محسن بنگر گفت: کتف او گرفته بود و به دلیل مصدومیت تعویض شد.

وی در پاسخ به این سوال که مشکلات پرسپولیس که چه زمانی تمام می شود گفت: من اطلاعی ندارم. علی پروین هم گفت من قولی نمی‌دهم و آب پاکی را روی دست بازیکنان ریخت نمی‌دانم. هر کس مسئول است باید پاسخگو باشد. هشت روز تمرین نکردیم و به شیراز آمدیم، این طور بازی کردیم و مساوی گرفتیم بد نبود.

دایی در مورد عملکرد تیم داوری در این مسابقه گفت: من در مورد داوری حرفی نمی‌زنم و متخصصان داوری باید حرف بزنند.

برچسب ها: دایی
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها