jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۴۲۷۶۳   ۱۵ بهمن ۱۳۹۲  |  ۱۵:۴۹

تکذیب مدافع پرسپولیس

بنگر : کسی اعتصاب نکرد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: برخلاف اخبار مطرح شده بازیکنان پرسپولیس اعتصاب نکردند و امروز سه شنبه برخی از آنها حتی به تمرین بدنسازی پرداختند.

بنگر : کسی اعتصاب نکرد

سایت جام جم ورزشی - محسن بنگر بگفت: امروز در محل تمرین حاضر شدم و برخلاف اخبار منتشر شده مبنی بر اعتصاب بازیکنان پرسپولیس، من حتی تمرین هم کردم.

وی ادامه داد: تا همین حالا به همراه تعدادی دیگر از بازیکنان در سالن وزنه مشغول کارهای بدنسازی بودم و به هیچ عنوان خبر تمرین نکردن ما صحت ندارد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: امروز اکثر بازیکنان با وجود اینکه بسیاری از وعده ها عملی نشده به خاطر هواداران تمرین کردند.

وی در خصوص اینکه آیا پاداشی که علی پروین قول داده بود، به بازیکنان پرداخت شده است؟، تصریح کرد: هنوز هیچ پاداشی به بازیکنان داده نشده است.

بنگر در رابطه با وضعیت دو ماشینی که در زمان رویانیان به این بازیکن داده شده و تا کنون سند های آنها زده نشده است، به ایرنا گفت: هنوز هم سند های این ماشین ها زده نشده اما رویانیان قول داده که مشکل را برطرف کند که فکر می کنم این اتفاق رخ خواهد داد.

برخی اخبار حاکی از آن بود که بازیکنان پرسپولیس امروز برای دومین بار در محل تمرین حضور یافته، اما حاضر به تمرین نشدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها