jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۹۴۳۷   ۰۳ دی ۱۳۹۲  |  ۲۱:۴۲

دزد حرفه‌ای که از خانه‌ای در شهرستان تفرش استان مرکزی 120 میلیون تومان طلا و جواهر سرقت کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، سرگرد سیروس دالوند، سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان تفرش در این باره گفت: چند روز پیش مردی با حضور در پلیس آگاهی، از سرقت طلا و جواهرات از خانه‌اش به ارزش 120 میلیون تومان خبرداد.

وی افزود: در پی این شکایت و اعزام ماموران به خانه شاکی و با توجه به نحوه سرقت که تخریب قفل در ورودی و به هم ریختگی خانه بود، متوجه شدند سارق حرفه‌ای بوده است که در ادامه با بررسی آلبوم مجرمان حرفه‌ای، معلوم شد یک دزد سابقه‌دار مدتی است آزاد شده و در همه سرقت‌ها به همین شیوه عمل کرده است.

اعتراف دزد حرفه‌ای

سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان تفرش یادآور شد: در ادامه پاتوق‌های این متهم فراری کنترل و دو روز پیش وی دستگیر شد. متهم به سرقت طلا و جواهرات به ارزش 120 میلیون تومان از خانه شاکی اعتراف کرد و گفت، شیفته طلا و جواهرم و از خانه‌های مردم جز طلا و جواهر چیز دیگری نمی‌دزدم. بنابراین گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات تکمیلی از وی برای مشخص شدن دیگر سرقت‌های وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر