jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۹۴۳۷   ۰۳ دی ۱۳۹۲  |  ۲۱:۴۲

دزد حرفه‌ای که از خانه‌ای در شهرستان تفرش استان مرکزی 120 میلیون تومان طلا و جواهر سرقت کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، سرگرد سیروس دالوند، سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان تفرش در این باره گفت: چند روز پیش مردی با حضور در پلیس آگاهی، از سرقت طلا و جواهرات از خانه‌اش به ارزش 120 میلیون تومان خبرداد.

وی افزود: در پی این شکایت و اعزام ماموران به خانه شاکی و با توجه به نحوه سرقت که تخریب قفل در ورودی و به هم ریختگی خانه بود، متوجه شدند سارق حرفه‌ای بوده است که در ادامه با بررسی آلبوم مجرمان حرفه‌ای، معلوم شد یک دزد سابقه‌دار مدتی است آزاد شده و در همه سرقت‌ها به همین شیوه عمل کرده است.

اعتراف دزد حرفه‌ای

سرپرست فرمانده انتظامی شهرستان تفرش یادآور شد: در ادامه پاتوق‌های این متهم فراری کنترل و دو روز پیش وی دستگیر شد. متهم به سرقت طلا و جواهرات به ارزش 120 میلیون تومان از خانه شاکی اعتراف کرد و گفت، شیفته طلا و جواهرم و از خانه‌های مردم جز طلا و جواهر چیز دیگری نمی‌دزدم. بنابراین گزارش، با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات تکمیلی از وی برای مشخص شدن دیگر سرقت‌های وی ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر