jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۲۶۴۶۹ ۲۵ آذر ۱۳۹۲  |  ۰۸:۱۴

چهار جوان پس از مصرف ماده مخدر شیشه در یک کارواش در محور بندر ترکمن ـ آق‌قلا، جان خود را از دست دادند.

4 جوان، قربانی «شیشه» شدند

به گزارش جام‌جم، سرهنگ علی‌اکبر جاویدان، جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان در این باره گفت: چند روز پیش مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از فوت مشکوک دو نفر از همکارانش که در یک کارواش در محور بندر ترکمن ـ آق‌قلا کار می‌کردند، خبرداد.

وی افزود: در پی این تماس، ماموران انتظامی عازم محل شده و مشاهده کردند، دو مرد جوان چند ساعت پیش در یکی از اتاقک‌های کارواش فوت کرده‌اند و دو جوان دیگرنیز بشدت بد حال هستند.

مرگ 2 مصدوم دیگر

جاویدان یادآور شد: با گزارش موضوع به بازپرس کشیک ویژه قتل و هماهنگی قضایی، جسد دو مرد جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت و دو مرد دیگر به بیمارستان منتقل شدند.

درحالی که جستجو در این باره ادامه داشت، ماموران اطلاع یافتند آن دو جوان دیگر نیز در بیمارستان فوت کرده‌اند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان افزود: در پی مرگ مشکوک این چهار جوان، ماموران در بازرسی از محل حادثه چند پایپ پیدا کردند که نشان می‌داد آنها ماده مخدر شیشه مصرف کرده‌اند و بررسی اولیه پزشکان نیز نشان می‌داد علت مرگ آنها، مصرف ماده مخدر صنعتی و شیشه بوده است. تحقیقات در این ارتباط ادامه دارد.

زنگ خطر برای خانواده‌ها

جاویدان با هشدار به خانواده‌ها، خاطرنشان کرد: امروزه متاسفانه علاوه بر تریاک، هروئین و دیگر مخدرها، در آزمایشگاه‌های زیر زمینی مواد مخدر جدیدی با ترکیب شیمیایی و غیرمجاز به نام شیشه تولید می‌شود و اقشار جامعه بویژه جوانان و نوجوانان را در گرداب خود غرق می‌کند. شیشه، ماده مخدری از خانواده آمفتامین‌هاست که به عنوان محرک سیستم دستگاه عصبی شناخته شده است و مصرف آن تاثیر مخربی بر جسم و روان می‌گذارد و حتی مرگ فرد را هم در پی خواهد داشت.

معصومه ملکی - گروه حوادث

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بلوری
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۵
بمیرن بهتر از اینه كه با توهم به جون مردم بیفتن !!!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر