jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۲۴۶۶۵   ۱۹ آذر ۱۳۹۲  |  ۲۰:۴۲

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش‌و‌پرورش از تالیف هشت عنوان کتاب درسی پایه چهارم و 13 عنوان کتاب پایه هشتم برای مهر 93 خبر داد و گفت: اگر جلسات کارشناسی به نتیجه برسد، به احتمال زیاد کتاب انشا برای دانش‌آموزان تدوین خواهد شد.

سیداحمد حسینی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: برای زنگ انشا‌ که یکی از مطالبات رئیس‌جمهور از آموزش و پرورش است، در سازمان پژوهش بررسی‌های جدی صورت گرفته که اگر نظرات کارشناسی به نتیجه برسد یا زنگ انشا در مدارس تقویت می‌شود یا کتابی برای این زنگ تدوین خواهد شد.

به گفته وی، پس از پایان این بررسی‌ها، درباره این که کدام روش در مدارس اعمال می‌شود از سوی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر