jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۱۹۸۵۷ ۰۶ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۵:۴۶

فروش ارزان خودروهای مسروقه

باند شیشه ای ها منهدم شد

سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان با اعلام خبر انهدام باند سارقان شیشه ای خودرو که خودروهای مسروقه را به قیمت های دو تا سه میلیونی به فروش می رساندند به خریداران خودرو هشدار داد فریب پیشنهادهای پایین فروشندگان خودرو را نخورند.

باند شیشه ای ها منهدم شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ستار خسروی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و شکایت مالباختگان به پلیس، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموارن اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه تحقیقات ویژه ای صورت گرفت و با اقدامات گسترده پلیسی، رد پای یک باند شش نفره که همگی آنها دارای سوابق کیفری متعدد در زمینه سرقت و خرید و فروش مواد مخدر بودند به دست آمد.

سرهنگ خسروی اظهار کرد: با تلاش ماموران و کارآگاهان ویژه پلیس سرانجام سرکرده این باند به همراه برادرش به نام های «رشید» و «عباس - ک» در یک عملیات غافلگیرانه شناسایی و دستگیر شدند.

سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان افزود: متهمان در اعترافات خود چهار نفر دیگر از همدستان خود از جمله یک مالخر به نام های «ع - ز»، «ا - م»، «ح - ک» و «ح - ر» را معرفی کردند که همگی آنها در دو عملیاتی جداگانه توسط ماموران دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه تمامی اعضای این باند معتاد به شیشه بوده و انگیزه خود از این سرقت ها تامین مواد مصرفی خود عنوان کردند، گفت: متهمان در ساعات خلوت، خودروهای پارک شده در کنار کوچه ها و خیابان های فرعی را با ابزارآلات مخصوص خود سرقت کرده و پس از اوراق کردن آنها را به مالخر پرونده به فروش می رساندند.

سرهنگ خسروی با بیان اینکه سارقان برخی از خودروهای مسروقه را به قیمت های دو تا سه میلیونی به فروش می رساندند تا هزینه مواد مصرفی خود را تامین کنند به خریداران خودرو هشدار داد: مردم نباید فریب پیشنهادهای پایین فروشندگان خودرو را بخورند زیرا عواقب و مسئولیت خرید اموال مسروقه گریبانگیر آنها نیز خواهد شد.

سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه سارقان تاکنون به 10 فقره سرقت اعتراف کرده اند، افزود: متهمان همراه با پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شدند اما کماکان تحقیقات برای سرقت های احتمالی دیگر توسط این باند و شناسایی مالباختگان همچنان توسط این پلیس ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر