jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۱۷۹۳۳   ۰۱ آذر ۱۳۹۲  |  ۱۸:۱۴

بر اثر ریزش سقف یک مرکز خرید در «ریگا»، پایتخت لتونی دست‌کم 17 تن جان باختند.

حادثه مرگبار در مرکز خرید لتونی

اداره خدمات امداد و نجات لتونی اعلام کرد: این حادثه در ساعات شلوغ فروشگاه رخ داده و در میان قربانیان، سه مامور آتش‌نشانی نیز به چشم می‌خورند.

اگرچه علت اصلی ریزش سقف این فروشگاه نامشخص است اما احتمالا پروژه ساخت یک باغ زمستانی روی سقف آن توسط کارگران، عامل اصلی این حادثه بوده است.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس،‌ در این حادثه همچنین 36 تن مجروح شدند. بنابر اعلام نیروهای امدادی، حدود 36 نفر نیز از زیر آوار بیرون کشیده شدند. تلاش نیروهای امداد و سگ‌های زنده‌یاب برای یافتن سایر زیرآوارماندگان ادامه دارد. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر