jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۰۹۵۷۴   ۰۴ آبان ۱۳۹۲  |  ۱۶:۲۱

سئول کره‌جنوبی و گوانگژوی چین در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا به تساوی دو بر دو رضایت دادند.

گوانگژو یک گام به قهرمانی نزدیک تر شد

سایت جام جم ورزشی- دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین سئول کره‌جنوبی و گوانگژو چین با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید. در این دیدارکه در ورزشگاه جام جهانی سئول برگزار شد تیم کره ای بازی را بهتر شروع کرد و با گل اسکوئدرو از حریف خود جلو افتاد، اما در ادامه الکسون موفق شد گل تساوی بازی را به ثمر برساند. شاگردان مارچلو لیپی در نیمه دوم موفق شدند از حریف خود جلو بیفتند. ژائولین موفق شد گل دوم تیم چینی را به ثمر برساند و در حالی که بازی تا دقایق پایانی به سود نماینده چین در جریان بود، دامیانوویچ موفق شد گل تساوی سئول را به ثمر برساند تا این دیدار در پایان با تساوی دو بر دو به پایان برسد.

بازی برگشت دو تیم دو هفته دیگر در چین برگزار خواهد شد. با این نتیجه تیم چینی شانس زیادی برای کسب لیگ قهرمانان آسیا دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر