jamejamnashriyat
نشریات قاب کوچک کد خبر: ۶۰۷۶۹۳ ۲۷ مهر ۱۳۹۲  |  ۱۷:۰۲

ساموئل ال‌جکسن، بازیگر سیاهپوست سینما هم به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی «ماموران شیلد» پیوست. او در این مجموعه فیلم ـ که تولید فصل اول آن بزودی شروع می‌شود ـ در نقش شخصیت نیک فیوری بازی خواهد کرد.

او در اولین اپیزود مجموعه که ماه قبل روی آنتن شبکه تلویزیونی آ.بی.‌سی رفت هم در نقش کوتاهی ظاهر شد. وی در اپیزودهای بعدی مجموعه در نقش بلندتر و مهم‌تری بازی خواهد کرد. او در قصه مجموعه در نقش رئیس یک چشم سازمان زیرزمینی به نام شیلد بازی می‌کند که شامل گروهی از ابرقهرمانان ورزیده کمیک‌استریپی می‌شود. این ابرقهرمانان وظیفه مقابله با نیروها و جریان‌های خلافکاری دارند که درصدد بر هم زدن نظم زندگی مردم کره زمین هستند. ماموران سازمان مخفی شیلد، تمام ماموریت‌های خود را با راهنمایی نیک فیوری انجام خواهند داد و او ناظر بر کارها و فعالیت‌های این افراد است.

جاس ودون، خالق این مجموعه اکشن و ماجراجویانه تلویزیونی است که کارگردانی اپیزود اول ماموران شیلد را هم به عهده داشت، این اپیزود یک فیلم سینمایی تلویزیونی یک ساعت و نیمه بود، هریک از اپیزود بعدی مجموعه حدود 45 دقیقه زمان خواهند داشت و توسط کارگردانان متفاوتی کار خواهند شد. اهل فن عقیده دارند استقبال خوب تماشاگران از اپیزود اول این مجموعه، به معنی آن است که سازندگان ماموران شیلد تولید فصل‌های بعدی این درام علمی ـ تخیلی را هم در دستور کار خود قرار خواهند داد. ساموئل ال‌جکسن اعلام کرده است در کنار بازی در فیلم‌های سینمایی خود، به همکاری با این مجموعه ادامه خواهد داد و در تمام فصل‌های بعدی آن دوباره در نقش شخصیت نیک فیوری بازی خواهد کرد. او این نقش را در فیلم سینمایی آونجرز/ انتقامگیری هم بازی کرد و در قسمت دوم آن هم ـ که برای سال آینده میلادی روی پرده سینماها می‌رود ـ همین نقش را تکرار می‌کند. مجموعه تلویزیونی ماموران شیلد، قصه خود را از دل قصه مجموعه فیلم «آونجرز» گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر