jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۸۸۱۲۵   ۲۳ مرداد ۱۳۹۲  |  ۱۶:۱۰

آلبوم موسیقی آقای بنفش اواخر سال گذشته از سوی گروه موسیقی «پالت» منتشر شد و مخاطبان بسیاری را در مدت زمان کوتاهی برای خود دست و پا کرد. اعضای این گروه خواننده و نوازندگان جوانانی هستند که در این آلبوم با به‌کارگیری موسیقی تلفیقی و نگاهی جذاب به موسیقی و شعر، آلبومی دوست داشتنی را خلق کرده‌اند.

این گروه هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد نخستین کنسرت موسیقی خود را در برج آزادی برگزار کند. این اجرا ابتدا قرار بود ده سئانس داشته باشد، اما طی چند روز گذشته به دلیل استقبال زیاد از این کنسرت، دو سئانس هم به آن افزوده شد و حالا قرار است در 12 سئانس روی صحنه برود.

گروه موسیقی پالت از بیست و سوم تا بیست و پنجم و از سی‌ام تا سی‌ و یکم مرداد هر شب در دو سئانس ۱۸ و ۲۱ روی صحنه خواهد رفت. البته می‌توان این خبر خوش را به علاقه‌مندان این گروه در دیگر نقاط کشورمان هم داد که احتمال دارد گروه پالت بزودی مهمان آنها هم بشود و اجرایی در استانشان داشته باشد. امید نعمتی، خواننده این گروه گفته است: «با برخی از شهرها که می‌توانستیم اجرا داشته باشیم صحبت‌هایی کرده‌ایم. گرگان، بندرعباس، شیراز، کیش، اصفهان و سنندج شهرهایی است که امکان دارد در آن کنسرت داشته باشیم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر
مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

مشهد؛ دهه شصت

گفت‌وگو با کارگردان، نویسنده و بازیگران سریال «نوروز رنگی» که ایام عید روی آنتن شبکه ۵ خواهد رفت

مشهد؛ دهه شصت

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر