jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۵۷۹۲۹۴   ۲۳ تير ۱۳۹۲  |  ۱۶:۰۲

یک اتفاق جالب برای ستاره بازنشسته انگلیسی؛

بکام دوباره داماد می شود!

دیوید بکام ستاره بازنشسته انگلیسی در روزهای بعد از بازنشستگی قرار است دریک فیلم بازی کند، این فیلم در هالیوود ساخته می شود.

بکام دوباره داماد می شود!


به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ بازی کردن بکام در این فیلم هنوز قطعی نشده است. سایت فور فور تو این خبر را بر روی خروجی خود گذاشته است. در سال های گذشته بارها بحث هنرپیشه شدن بکام 38 ساله مطرح شد و او همسرش ویکتوریا که چهره سرشناسی در دنیای مد و خوانندگی است چند بار در معرض پیشنهادات بازی کردن در فیلم های هالیوودی قرار گرفتند اما بکام حاضر نشد هنرپیشه شود. البته این بار اوضاع فرق می کند. بکام بازنشسته شده و در روزهای بعد از این اتفاق باز هم می تواند خبر ساز باشد و راه اریک کانتونا دیگر ستاره فوتبال اروپا که هم اکنون هنرپیشه سینما شده را ادامه بدهد.
منابع خبری گزارش داده اند موضوع این فیلم درباره کلاهبرداری اینترنتی بزرگی است که در لس آنجلس رخ می دهد. بر اساس این گزارش بکام قرا راست در این فیلم نقش مردی را بازی کند که در آستانه ازدواج قرار دارد اما یک کلاهبرداری تمام زندگی او را دستخوش تغییر قرار می دهد. بکام و همسرش واکنشی نسبت به این خبر تا این لحظه نداشته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها