jamejamnashriyat
کد خبر: ۵۴۸۳۹۹   ۱۹ اسفند ۱۳۹۱  |  ۲۲:۱۷

وقتی بازی‌های این هفته را بررسی می‌کنیم می‌بینیم جدول نسبتا خالی است. آخر این هفته از God of War: Ascension از راه می‌رسد! داستان نسخه جدید بازی پیش درآمدی بر کل سه‌گانه است و وقایع قبل از خدای جنگ 1 را روایت می‌کند.

 ما موفق شدیم چند دقیقه‌ای از دموی بخش تکنفره بازی را تجربه کنیم و در این مورد فقط می‌توان گفت فوق‌العاده به نظر می‌رسد. گیم‌پلی بازی حتی روان‌تر از چیزی که بود، شده است و گرافیک بازی نیز حیرت‌انگیز است. نکته جالب بخش‌هایی از بازی است که همانند بتمن: تیمارستان آرکام به صورت ساید اسکرولینگ طراحی شده‌اند. همه چیز نوید یک موفقیت دیگر می‌دهد، باید تجربه کرد و دید!

این چندمین بار است که ما Sniper: Ghost Warrior 2 را به عنوان بازی‌ای که این هفته منتشر می‌شود، معرفی می‌کنیم. اگر سازنده‌ها معرفت داشته باشند و باز هم ما را ضایع نکنند! سرانجام بعد از مدت‌های طولانی و چند بار به تاخیر افتادن، این بازی قرار است منتشر شود. سبک بازی تیراندازی اول شخص نظامی با تمرکز فراوان روی تک‌تیراندازی است. محیط‌های متنوعی برای انجام ماموریت‌های بازی در نظر گرفته شده که شامل زمین‌های ناهموار، جنگل و کوهستان می‌شود. باید دید این تاخیرها سرانجام نتیجه داده است یا خیر؟

PCبازها نیز هفته خوبی دارند چراکه Star Craft II: Heart of the Swarm از راه می‌رسد. داستان بازی درباره سارا کریگان و ماموریتش برای متحد‌کردن اعضای Swarm به منظور انتقام‌گیری از Arcturus Mengsk است. استارکرفت از بازی‌های فوق محبوب سبک استراتژی است و شماره دوم آن با پسوند Wings of Liberty سال 2010 عرضه شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

خطر رانت‌خواری در واردات واکسن

دکتر سیدعلیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران در نامه مهمی به دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی چند نکته مهم و اساسی در زمینه واکسن و ایمن‌سازی جامعه علیه ویروس کرونا متذکر شدند. در این نامه به موارد مهمی در خصوص خرید واکسن و فرآیند واکسیناسیون اشاره شده است که به نظر می‌رسد باید مورد توجه دولت و نظام سلامت قرار گیرد.

بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر