jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۵۴۷۷۷۲   ۱۷ اسفند ۱۳۹۱  |  ۱۰:۳۱

رده بندی لیگ برتر بسکتبال بدون حضور مربی!

کبیر : بازی ما انجام می شود

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان می گوید با وجود تاخیر پرواز تهران - اصفهان و انتظارش برای اعلام زمان پرواز جدید در فرودگاه مهرآباد بازی رده بندی تیم های فولادماهان - شهرداری برگزار می شود.

کبیر : بازی ما انجام می شود

اسدالله کبیر در حال حاضر در فرودگاه مهرآباد منتظر اعلام پرواز است.او به جام جم ورزشی گفت: از ساعت 5 صبح به فرودگاه آمدم اما لحظاتی قبل مسئولان هواپیمایی اعلام کردند پرواز تهران - اصفهان لغو شده است.من به خاطر کاری که در تهران داشتم  قرار بود امروز صبح به اردوی تیم در اصفهان ملحق شوم.

کبیر ادامه داد: منتظرم تا زمان پرواز جدید اعلام شود اما به نظر نمی رسد با اوضاع جوی امروز بتوانم به بازی رده بندی در اصفهان برسم.

بازی رده بندی لیگ برتر بسکتبال بین تیم های فولادماهان - شهرداری گرگان امروز در سالن مخابرات اصفهان برگزار می شود.

بنا بر گفته کبیر داوران و ناظر بازی مسابقه نهایی لیگ برتر که قصد عزیمت به بندرامام را دارند هم اکنون در فرودگاه بسر می برند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر